Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Sytuacja panująca na polskim rynku budowlanym w przededniu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej była przedmiotem konferencji, jaka odbyła się w ostatnich dniach marca w Krakowie. Inicjatorem spotkania była firma Kreisel Technika Budowlana.

Na zaproszenie firmy Kreisel do Krakowa przyjechało prawie 130 osób reprezentujących duże firmy budowlane z całej Europy. Wśród gości byli prezesi zarządów firm budowlanych, szefowie produkcji, finansów, sprzedaży oraz dyrektorzy zakładów produkcyjnych z 11 krajów - Austrii, Bośni i Hercegowiny, Chorwacji, Czech, Litwy, Niemiec, Rumunii, Słowenii, Słowacji, Szwajcarii i Węgier.

Podczas trzydniowej konferencji jej uczestnicy dyskutowali o przyszłości rynków budowlanych w Europie, o nowych technologiach i rozwiązaniach stosowanych w branży budowlanej oraz o strategii firm budowlanych na najbliższe lata. Gościem specjalnym był prezydent Lech Wałęsa.

Gospodarz konferencji, prezes firmy Kreisel Szczepan Gawłowski podkreślił, że tego typu spotkania są dobrą okazją do zapoznania się z kondycją i problemami branży budowlanej w całej Europie.

- Za miesiąc Polska wstąpi do Unii Europejskiej, a nasza firma będzie konkurować z producentami materiałów budowlanych z krajów całej Unii. Dlatego też ważne jest dobre przygotowanie do tego wyzwania. Organizując konferencję naszych europejskich partnerów mogliśmy wymienić doświadczenia i omówić strategię współpracy w zupełnie nowych warunkach jakie czekają nas po 1 maja 2004 - podsumował spotkanie prezes Gawłowski.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA