Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Myślenie o wnętrzu łazienkowym mogą determinować m.in. jego wymiary, szczególnie lubiane przez użytkowników kolory i materiały, ale także produkty dedykowane łazienkom. Organizując nasz konkurs „Łazienka – Wybór Roku” postawiliśmy właśnie na nie. Naszym głównym zadaniem stało się wyróżnienie najlepszych produktów do łazienki oraz ich promocja. Czy polski rynek potrzebuje tego typu wsparcia i wyróżnienia? Niech odpowiedzią na to pytanie będzie dziewiąta już edycja naszego konkursu „Łazienka – Wybór Roku” oraz wyjątkowo duża w tym roku liczba zgłoszonych do niego produktów.
Niniejszy katalog otwiera prezentacja nagrodzonych oraz zgłoszonych w edycji 2010 produktów dedykowanych łazience. W tym roku przyjęliśmy ich aż 162, a ujęliśmy je w 13 kategorii. Głosy jury, które już od trzech lat dokonuje wyboru najlepszych produktów, pozwoliły na przyznanie 13 nagród głównych oraz 20 wyróżnień. Konkurencja w tym roku – szczególnie w niektórych kategoriach, o czym przekonają się Państwo przeglądając nasz katalog – była wyjątkowo duża, ale dzięki temu wygrana wydaje się być tym bardziej satysfakcjonująca.
Katalog „Łazienka – Wybór Roku 2010” dobrze obrazuje aktualne trendy rządzące wzornictwem, kierunkiem nowych rozwiązań technologicznych, możliwościami związanymi z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów. To właśnie te zmiany spowodowały, że zmieniliśmy nazwę jednej z czołowych kategorii konkursu – nie znajdą w nim bowiem Państwo kategorii „ceramika sanitarna”, którą zastąpiły „wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów”. Ta zmiana wydaje się tym bardziej zasadna, że aż dwie z nagrodzonych w tej kategorii umywalek nie są ceramiczne. Inne charakterystyczne trendy obrazowane przez nasz katalog to z pewnością tak modny ostatnio trend „eko”. Dał on o sobie znać szczególnie wśród produktów zgłaszanych do kategorii „baterie” oraz „zestawy prysznicowe”. Zdecydowana ich większość posiada rozwiązania zmniejszające zużycie wody: ograniczniki, głowice progresywne, czy napowietrzany strumień wody.
W katalogu zaprezentowaliśmy także wyniki trzeciej edycji konkursu „Łazienka – Salon Roku”. Jego laureatów – najlepsze salony z wyposażeniem łazienek – typują producenci i importerzy z naszej branży. Cieszymy się, że to wyróżnienie nabiera coraz większego znaczenia dla firm i salonów, które je otrzymują.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym w tej edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku” oraz „Łazienka – Salon Roku”. I dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzacie. Mamy nadzieję, że przyznane tytuły umocnią rynkową pozycję Państwa produktów oraz salonów, a tym samym pomogą w zdobyciu jeszcze większego zaufania Państwa dostawców oraz klientów. 
MARTA MATRACKA 


Jury konkursu \"Łazienka - Wybór Roku 2010\"

Baterie
Wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów
Wanny
Kabiny
Brodziki
Urządzenia do hydromasażu
Panele
Zestawy prysznicowe
Meble łazienkowe
Płytki ceramiczne
Instalacje łazienkowe
Akcesoria łazienkowe
Grzejniki łazienkowe
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA