Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już 30 września rozpocznie się jedna z najważniejszych dla branży płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek impreza targowa - Cersaie 2008. Podobnie jak co roku, zgromadzi ona wszystkich najważniejszych dla wymienionych branż producentów i stanie się forum wymiany najistotniejszych kwestii dotyczących ich funkcjonowania. Tradycyjnie już podczas Cersaie swoją ofertę zaprezentuje także czterech polskich wytwórców płytek ceramicznych: Ceramika Paradyż, Polcolorit, Ceramika Końskie i Cer-rol.
Jak co roku targom towarzyszyć będą liczne imprezy o charakterze kulturalnym, cykle wykładów i seminariów, szeroko omawiane będą kwestie związane z designem. I tak, 2 października odbędzie się konferencja zatytułowana \"Beautiful Minds. Design at Cersaie\", która omawiać będzie ścisłe relacje pomiędzy płytką ceramiczną a światem architektury. Od 1 do 4 października trwać będzie także cykl seminariów organizowanych przez Centro Ceramico, a poruszających m.in. tematykę różnorodnych funkcji płytek ceramicznych, czy ich właściwości antybakteryjnych.
Zeszłoroczną, 25. edycję targów Cersaie, odwiedziło blisko 92 tys. gości. Swoją ofertę zaprezentowało wtedy 1078 wystawców, w tym 223 spoza Włoch. Targi Cersaie 2008 potrwają do 4 października 2008 r.   

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA