Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Od 1 sierpnia pod adresem www.kludi.pl internauta może znaleźć nowy, jeszcze bardziej funkcjonalny serwis niemieckiego producenta baterii. Odmłodzona wersja strony, poza zachowaniem jej obecnej zawartości merytorycznej, została wzbogacona o nowe rozwiązania dla klientów. Do najciekawszych zaliczyć można dział download, w którym znajdują się gotowe do pobrania: prospekty, cennik, katalogi części zamiennych, atesty, pliki CAD oraz formularze zamówień. Serwis został dodatkowo rozbudowany o sekcje: obiekty referencyjne i kącik prasowy.
Uwagę zwraca nowoczesna, elegancka i prosta stylistyka witryny. Dodatkowo jej twórcy wprowadzili możliwość powiększania i drukowania zdjęć poszczególnych produktów, co na pewno okaże się bardzo wygodne dla potencjalnych klientów. To właśnie profesjonalne fotografie są jednym z głównych atutów odmłodzonej strony.
– Sądzimy, że liczba użytkowników na naszej stronie znacznie wzrośnie, głównie dlatego, że wyszliśmy naprzeciw podstawowym potrzebom klientów – mówi Adrian Prochowski, kierownik marketingu w firmie Kludi.
Projekt i wykonanie nowej strony www to wspólne dzieło informatyków oraz grafików z niemieckiej agencji Neuhauswiedemann. Witryna zintegrowana jest ze stroną Grupy Kludi, dzięki czemu przemieszczanie się między adresami internetowymi jest płynne i szybkie. Dostęp na stronę możliwy jest po wpisaniu adresu www.kludi.pl oraz www.kludi.com
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA