Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Odpływy, odwodnienia liniowe to nowoczesne i coraz bardziej popularne rozwiązania odprowadzenia wody spod prysznica w łazience, zastępujące tradycyjne brodziki.

Odwodnienia łazienkowe to idealna propozycja do nowoczesnej łazienki,  charakteryzujące się eleganckim wyglądem i wygodą użytkowania. To także bardzo dobre rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych, korzystających z wózków inwalidzkich ze względu bezprogowość odpływów.  Odwodnienia liniowe sprawdzą się również na basenach, w klubach fitness oraz hotelach. Producent CED’OR wykonuje odwodnienia pod inwestycje, dla firm o indywidualnych wzorach, wymiarach odpływów oraz z napisami na maskownicy. 
BOGATA OFERTA CED’OR. Całość konstrukcji odwodnień firmy CED’OR wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Syfony odprowadzające wodę, to markowe produkty brytyjskiego producenta McAlpine lub stalowe syfony zintegrowane z rynną główną.
Oferta CED’OR obejmuje 4 serie produktów.  Odpływy liniowe „PREMIUM” dostępne są w dwóch wariantach ( z ozdobną, stalową maskownicą do wyboru 8 modeli lub z wkładem do zabudowy płytką, kamieniem) , z syfonem McAlpine, o szerokość 80 mm i w wysokości montażowej 90 mm. Seria „ INTEGRA” to odpływy liniowe  z ozdobną, stalową maskownicą (do wyboru 5 modeli), z zintegrowanym, metalowym syfonem opatentowanym przez CED’OR o szerokości tylko 40 mm i wysokości montażowej 70 mm. Seria odpływów punktowych „POINT LINE” obejmuje kratki o przekroju kwadratu oraz kratki o przekroju trójkąta. Natomiast odpływy narożne „CORNER LINE’ dostępne są w dwóch wariantach (z ozdobną  maskownicą  wykonaną z jednego kawałka stali  - do wyboru 8 modeli lub z wkładem do zabudowy płytką, kamieniem).
Oferta firmy CED’OR  obejmuje dużą rozpiętość długości odwodnień: od 50 do150 cm, wiele form ozdobnych maskownic lub wkładów do zabudowy pod płytkę. Producent daje możliwość realizacji indywidualnych zamówień, dotyczących niestandardowych długości, umiejscowienia i ilości syfonów, czy wzorów na maskownicy.
WIELOLETNIA TRADYCJA. CED’OR to polski producent odwodnień działający na rodzimym rynku od wielu lat. Firma stale rozwija się i wprowadza do oferty coraz więcej nowych odwodnień. CED’OR jest także autorem nowych rozwiązań odprowadzenia wody, ma na swoim koncie także wiele patentów. Produkty z jego oferty spełniają obowiązujące w Polsce normy sanitarne, posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Wyłącznym dystrybutorem odwodnień marki CED’OR w Polsce jest firma PRIMA od wielu lat działająca na rynku sanitarno-instalacyjnym. Firma PRIMA współpracuje z wieloma salonami łazienek i hurtowniami sanitarno-instalacyjnymi na rynku polskim.
Więcej informacji na temat odwodnień CED’OR, zdjęć znaleźć można na stronie internetowej  www.liniowe-odplywy.pl

CED’OR
SYSTEMY SANITARNE
ul. Ogrodowa 3A, 76-020 Bobolice
tel.  665 377 743
e-mail:
cedor@wp.pl

Biuro handlowe:
PRIMA ANNA SZOLC
ul. Rejtana 20, 41-300 Dąbrowa Górnicza
tel.  32 764 18 52, fax 32 764 18 63
mobile 694 823 094
e-mail:
prima@liniowe-odplywy.pl
www.liniowe-odplywy.pl


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA