Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Łazienka  jest szczególnym miejscem w naszym mieszkaniu. Tutaj codziennie rano i wieczorem przewijają się wszyscy domownicy. Każdy z nas niecierpliwie czeka na swoją kolejkę przed drzwiami łazienki, aby wziąć upragnioną kąpiel. Czas oczekiwania ciągnie się w nieskończoność, a nasz ukochany współlokator nalewa dopiero wodę do wanny. I co dalej?

Rozwiązaniem tego problemu może być wydzielenie  w naszej łazience części kąpielowej.
Działająca od 1991 roku na naszym rynku firma  produkująca drążki do zasłon łazienkowych Adah Sp.j. z Andrychowa proponuje rozwiązanie oszczędne, estetyczne i wygodne.
Montując drążek rozprężny, kątowy lub łukowy oraz zasłonę prysznicową uzyskujemy tanim sposobem oddzielenie części kąpielowej od reszty łazienki.
Dzięki różnorodności oferowanych wyrobów istnieje możliwość dopasowania kształtu, wymiarów i koloru do większości łazienek. Na dwóch równoległych ścianach, w przeciągu zaledwie trzech minut, bez konieczności wiercenia, jesteśmy w stanie zamontować drążek rozprężny z zasłoną w zakresie rozpiętości od 70 cm do 250 cm (zakresy drążków z płynną regulacją: 70 – 110 cm, 105 – 180 cm, 140 – 250 cm).
W przypadku, gdy wanna (brodzik) stoi w narożniku, można zastosować drążek kątowy 90 x 90 cm lub uniwersalny  kątowy, którym jesteśmy w stanie uzyskać osłonę nawet z trzech stron naszego prysznica. W tym przypadku niezbędne są już wiercenia otworów pod kołki mocujące. Stabilizację mocowania narożnika drążka kątowego poprawi podwieszenie drążka kątowego do sufitu.
W naszych łazienkach coraz częściej stosujemy  modne wanny narożne półokrągłe. Z myślą o nich firma Adah przewidziała drążki łukowe symetryczne (80 x 80 cm, 90 x 90 cm, 120 x 120 cm, 140 x 140 cm, 150 x 150 cm) oraz asymetryczne (105 x 120 cm, 105 x 140 cm, 105 x 150 cm).
Drążki produkowane są w dwóch wersjach: o średnicy 28 mm (kolor: biały, srebrny efekt chromu, srebrny anoda, popielaty, jasnobeżowy, jasnoniebieski, różowy, czerwony, brązowy) oraz 20 mm (kolor: biały, srebrny efekt chromu, srebrny anoda).
W 2003 r. firma rozszerzyła swoją ofertę o półki narożne do łazienek, które montowane są rozprężnie w narożniku łazienki. Ich montaż pozwala na umieszczenie wielu drobnych kosmetyków niezbędnych w łazience na niewielkiej i niewykorzystanej do tej pory przestrzeni.
Półki produkowane są w  wersji „Anna” (do zastosowania w narożniku natrysku, lub nad wanną, z czterema plastikowymi półkami) oraz „Ewa” (oprócz trzech półek posiada trzy wieszaki na ręczniki).
Od maja br. Adah wprowadza nową,  pojedynczą półkę „Olivia”, którą można  zamocować w dowolnym miejscu narożnika, po wywierceniu otworu pod kołek.
Drążki do zasłon prysznicowych, zasłony i półki narożne do łazienek Adah pozwolą podnieść estetykę i funkcjonalność łazienki. Ciekawa kolorystyka i wzornictwo zasłon łazienkowych tekstylnych i PCV na pewno ożywi każde wnętrze łazienki i pozwoli na dostosowanie do kolorystyki istniejącego wnętrza i gustu właściciela. <

Adah Sp.j. < ul. Beskidzka 5b < 34-120 Andrychów < tel. (0 33) 870 46 60 < e-mail: adah@adah.pl < www.adah.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA