Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od 1 września bieżącego roku firma Omnires została wyłącznym dystrybutorem marki Pomd’or, będącej własnością hiszpańskiej firmy Blanch Cristal. Pomd’or to marka luksusowa, skierowana do odbiorców poszukujących produktów wysokiej jakości i zainteresowanych nietuzinkową stylistyką. W jej zakres wchodzi szeroka gama produktów – począwszy od mebli, poprzez ceramikę, po akcesoria łazienkowe takie jak lustra, lampy, uchwyty, wieszaki i wiele innych. Pośród wyrobów znaleźć można między innymi meble wykonane z chilijskiego drewna tineo i ceramiczne umywalki w czarnym, matowym kolorze.
Produkty Pomd’or znajdowały się w ofercie Omniresu od 2004 r. W chwili obecnej jest to 6 linii, a do końca roku planowane jest wprowadzenie jeszcze serii „Micra”.
W tej chwili sieć dystrybucji wyrobów Pomd’or obejmuje czterdzieści salonów, dobieranych przede wszystkim pod kątem oferowanego standardu oraz odwiedzającej je klienteli. Przyjęte przez firmę założenia przewidują wybór tylko jednego salonu do dystrybucji w danym mieście – poza kilkoma największymi ośrodkami – przede wszystkim w celu uniknięcia wewnętrznej konkurencji. Temu samemu celowi służyć ma spójna polityka sprzedażowa, czyli nakłanianie dystrybutorów do stosowania jednolitych cen.
Sposób dystrybucji przewiduje dużą elastyczność – zamówienia na produkty Pomd’or niedostępne w Polsce realizowane są w terminie dwutygodniowym (już w tej chwili jest to około 30% całości zamówień). Również salony zainteresowane ich sprzedażą mogą liczyć na pomoc. Omnires pomaga w urządzeniu ekspozycji oraz umożliwia kontakt z hiszpańskimi projektantami Pomd’or, którzy indywidualnie projektują boksy wystawowe na potrzeby konkretnych punktów sprzedaży.  

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA