Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Ostatniego dnia maja 2006 r. Opoczno S.A. otrzymała świadectwo rejestracji Spółki „Opoczno (Rus)” z siedzibą w Moskwie. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, w której 100% udziałów posiada Opoczno S.A.
W pierwszym okresie funkcjonowania spółka „Opoczno (Rus)” będzie prowadzić szeroko pojętą działalność marketingową i promocyjną oraz podejmować działania zmierzające do zintensyfikowania sprzedaży na terytorium Rosji.
Wiadomo też, że rejestracja spółki „Opoczno (Rus)” nie zmienia planów Spółki Opoczno S.A. dotyczących przeprowadzenia akwizycji w Rosji, która umożliwi posiadanie własnych mocy produkcyjnych na tym rynku.
Rynki wschodnie – jak podkreśla firma – już od dawna są w kręgu handlowych zainteresowań Opoczno S.A. Ponad połowa przychodów ze sprzedaży zagranicznej Grupy Opoczno w 2005 r. zrealizowana została w regionie Europy Wschodniej, obejmującej Rosję i kraje byłej WNP. 

OPINIA
Mirosław Godlewski, prezes zarządu Opoczno S.A.
Pełna obecność na rynku rosyjskim jest jednym z najważniejszych punktów naszej strategii na lata 2006-2008. Jestem przekonany, że rejestracja Spółki „Opoczno (Rus)”, dokonana o miesiąc wcześniej niż planowaliśmy, oraz efektywna działalność naszych lokalnych managerów wzmocni obecność produktów Grupy na rynku rosyjskim, co przełoży się na wzrost sprzedaży na tym rynku i satysfakcjonujące wyniki finansowe Grupy Opoczno.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA