Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Oras, jeden z największych producentów wysokiej jakości armatury w Polsce i lider rynku ekologicznych rozwiązań stosowanych w bateriach łazienkowych i kuchennych wdrożył nowy system organizacji sprzedaży. Firma wyodrębniła dwa oddzielne działy: sieć sprzedaży detalicznej oraz dział do obsługi inwestycji komercyjnych.
W nowej strukturze handlowej Oras wyodrębniono dział sprzedaży detalicznej oraz inwestycyjnej skierowanej do dużych obiektów komercyjnych jak hotele, szpitale, biurowce czy centra handlowe.
W dziale sprzedaży inwestycyjnej funkcjonować będą 4 regiony handlowe pokrywające teren Polski. Natomiast za sprzedaż detaliczną odpowiadać będzie 6 regionów. Szefem nowej struktury handlowej firmy Oras w Polsce został Marek Biały. Objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży.
- Nowa organizacja pozwoli nam efektywniej zarządzać sprzedażą i siecią naszych partnerów handlowych. To jeden z elementów ekspansji na polskim rynku jaki firma planuje na najbliższe lata – wyjaśnia Marek Biały. I przypomina, że Oras jest liderem armatury
w Skandynawii. - W Polsce chcemy utrwalać pozycję lidera nowoczesnych rozwiązań w armaturze w segmencie m.in. baterii bezdotykowych oraz ekologicznych – mówi Marek Biały.
W chwili obecnej produkty Oras dostępne są w blisko 2 tysiące punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Są to salony z wyposażeniem łazienkowym oraz rozbudowana sieć sklepów instalacyjnych.

Fiński koncern produkuje armaturę wyłącznie w Europie: posiada fabryki w Norwegii, Finlandii oraz w Polsce. Firma otworzyła polską fabrykę w Oleśnie w 1995 roku. Dwa lata temu Finowie dobudowali tu za 22 mln zł drugą halę produkcyjną i zatrudnili nowych pracowników. Dzięki europejskiej produkcji firma od lat wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Łączy niezawodność z doskonałym, skandynawskim  wzornictwem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami, które pomagają w łatwy sposób oszczędzać wodę.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA