Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Arte to rodzinna firma produkująca oryginalne akcesoria łazienkowe i dekoracje mosiężne, które zadowolą każdego klienta. Wszystkie produkty Arte powstają dzięki ręcznej i bardzo starannej obróbce, dlatego wyróżniają się doskonałą jakością i niepowtarzalnym wykończeniem powierzchni. Dzięki temu galwanicznie nakładane powłoki miedzi, niklu i chromu są bardzo trwałe i wyjątkowo dekoracyjne.

Firma Arte proponuje klientom połączenie patynowanego mosiądzu z ciepłem drewnianych detali i ręcznie kształtowaną ceramiką. Serie Antica, Retro i Classic wzorniczo uzupełniają łazienki w stylu retro. Serie Millenium i Square (wyróżnione nagrodami przez miesięcznik \"Łazienka\") i najnowsza Ring to nowoczesne wzornictwo łączące proste kształty z ciepłem matowej ceramiki w kolorach czarnym lub białym.

Uzupełnieniem oferty firmy Arte są dekory mosiężne. Dekory te nadają wnętrzom indywidualny charakter, ciepło i niepowtarzalny klimat. Wraz z upływem czasu pokrywają się naturalną patyną, a w miejscach bardziej wystających zaczynają błyszczeć, co sprawia, że nabierają naturalnej barwy i są ładniejsze. Szeroka gama wzorów i dwie wielkości wykończenia (3x3 cm i 5x5 cm) zadowolą wielu klientów. Istnieje możliwość wykonania dekorów z umieszczonym logo lub nazwą firmy, hotelu, restauracji... Dekoracje te można stosować na ścianach i na podłodze, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych.

Wszystkie produkty Arte wytwarzane są z najlepszej jakości stopów mosiądzu i brązu. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach. Pierwszy to nowoczesna odlewnia metali kolorowych, gdzie powstają surowe detale akcesoriów i dekorów. W drugim zakładzie odbywa się precyzyjna obróbka odlewów i elementów toczonych. Tu też wszystkie produkty poddawane są szczegółowej kontroli, a następnie pakowane w oryginalne kartonowe pudełka. Na początku tego roku powstała we Francji spółka zależna, która obsługuje klientów na terenie Europy Zachodniej, gdzie trafia duża część produkcji Arte.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA