Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

7 maja br. firma Harimex-Bis uroczyście otworzyła swój nowy salon w Rumi. Na otwarciu Galerii Łazienek właściciele firmy gościli między innymi panią burmistrz miasta Rumi, architektów wnętrz (wśród nich autorów projektu salonu - arch.Tomasza Misiewicza i Grzegorza Zdanowskiego) oraz przedstawicieli handlowych firm, których produkty prezentowane są w Galerii Łazienek.

Galeria Łazienek mieści się przy głównej trasie na granicy Gdyni i Rumi. W salonie na powierzchni 200 m2 zaaranżowano 10 kompletnych pomieszczeń łazienkowych, zaprojektowanych przez różnych architektów wnętrz tak, aby klienci mieli możliwość porównania różnych szkół projektowania. Wśród ekspozycji znajduje się także gotowa do zaprezentowania, podłączona do instalacji wanna z systemem hydromasażu oraz kabina masażowo-parowa z funkcją chromoterapii. W Galerii Łazienek znaleźć można elementy wyposażenia łazienki renomowanych polskich i zagranicznych producentów.

Do dyspozycji klientów pozostają profesjonalni sprzedawcy, mający możliwość zaproszenia klienta wraz z architektem do sali konferencyjnej, gdzie w skupieniu będą mogli szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie ich pytania i potrzeby. W Galerii Łazienek oraz w drugim salonie firmy Harimex-Bis mieszczącym się w Gdyni przy ulicy Hutniczej 16 klienci oprócz fachowej obsługi mają także możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z architektami wnętrz.

- Nasze hasło reklamowe brzmi \"tworzymy styl łazienki\". Ambicją firmy Harimex-Bis jest inspirowanie klientów i przekonywanie ich do tworzenia komfortowych, a jednocześnie oryginalnych wnętrz łazienkowych - mówi Piotr Brzozowski.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA