Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
24 sierpnia swoją działalność zainaugurowała Galeria Gala „Dom i Wnętrze” - pierwsze na Lubelszczyźnie centrum handlowe dedykowane wyposażeniu domu. Galeria mieści się w Lublinie przy ul. Fabrycznej 2.
Galeria Gala „Dom i Wnętrze” jest drugim w Polsce centrum z artykułami wystroju i wyposażenia wnętrz. Obecnie do użytku oddana została pierwsza faza inwestycji o łącznej powierzchni 33 500 m2. Na blisko 14 500 m2 powstało 70 sklepów polskich i zagranicznych marek, producentów wyposażenia wnętrz. Wartość inwestycji wyniosła 45 mln złotych. Całość Galerii Gala powstanie do 2010 roku.
Działalność nowego centrum handlowego skupia się wokół wyposażenia i dekoracji domu. Pod jednym dachem będzie można tu znaleźć sklepy z ofertą mebli, akcesoriów, materiałów i usług związanych z budową domu i wyposażeniem wnętrz. Wszyscy kupujący będą mogli skorzystać z porad architektów i dekoratorów wnętrz.
- Galeria Gala to miejsce, w którym można dokonać kompleksowych zakupów związanych z wyposażeniem i wykończeniem domu. Liczymy, że nasza lokalizacja oraz niestandardowe podejście do klienta sprawi, że Gala „Dom i Wnętrze” wpisze się w życie naszych gości oraz mieszkańców Lublina – powiedział Paweł Kępski, prezes zarządu Gala SA. – Projektując budynek pamiętaliśmy o naszym założeniu – stworzenia w Lublinie centrum handlowo-kulturalnego, w którym będzie można również posłuchać dobrej muzyki, zobaczyć interesującą wystawę czy spotkać się z ciekawymi ludźmi.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA