Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
22 listopada oficjalnie otwarto nowy salon firmy Cermag Poznań. Kolejny, siódmy już salon tej firmy mieści się w poznańskiej Galerii Arkada, mieszczącej się przy ulicy Obornickiej.
Na uroczystość przybyło ponad 300 zaproszonych gości, w tym architekci, projektanci, przedstawiciele dostawców firmy Cermag Poznań oraz przedstawiciele mediów. Przybyłych gości przywitał Tomasz Desko, prezes zarządu Cermag Poznań. Wśród atrakcji wieczoru znalazły się m.in. loteria, w której nagrodą były obrazy wykonane z mozaiki firmy Bisazza oraz koncert Ani Szarmach.
Nowy salon Cermag Poznań działa już od 3 października 2008, gdyż właśnie z początkiem października otwarto Galerię Arkada w całości poświęconą wyposażeniu wnętrz. Salon Cermagu dedykowany jest przede wszystkim architektom i projektantom, z którymi firma ściśle współpracuje. Powierzchnia obiektu to ponad 250 m2. Stworzono tu m.in. 7 oryginalnych aranżacji łazienkowych, stanowisko pracy dla projektantów, a płytki ceramiczne oglądać można w bogatej bibliotece (przeszło 500 wzorów). W salonie można się zaopatrzyć w produkty kilkudziesięciu renomowanych marek, m.in. Porcelanosa, Saloni, Bisazza, Imola, Casalgranda Padana, Korzilius, Duravit, Villeroy & Boch, Hansgrohe, Grohe, Hüppe i Kohler. Nowy salon to trzeci poznański obiekt handlowy firmy i siódmy w ogóle – ostatni otwarto w Kołobrzegu w lipcu 2007 r.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA