Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Zajmująca się od 1953 roku produkcją mosiężnej armatury sanitarnej firma Paffoni Rubinetteria to połączenie tradycji i nowoczesności. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy zapewniają zarówno włoskim, jak i zagranicznym klientom warty odnotowania, korzystny stosunek ceny do jakości.

Zarząd ukierunkował wzornicze \"know-how\" firmy w taki sposób, by tworzyć linie, które zaspokoją potrzeby szerokiego grona odbiorców. Dzięki inwestycjom w badania, wzornictwo, technologie \"state-of-the-art\", a także dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów oraz kontroli komputerowej, przedsiębiorstwo osiągnęło najwyższy standard jakości. Zgodnie z tą filozofią, firma Paffoni stworzyła ostatnio \"Fonte Water House S.r.l\" - sekcję specjalizującą się w produkcji baterii wysokiej jakości. 50-letnie doświadczenie w produkcji armatury sanitarnej zaowocowało wieloma interesującymi seriami armatury. Znakomite wzornictwo, interesująca stylistyka oraz precyzja wykończenia to główne zalety asortymentu Paffoni.
W ofercie produktów \"Paffoni-Fonte\" znaleźć można wiele serii zarówno tradycyjnych baterii dwuuchwytowych, jak i jednouchwytowych lub z mieszaczem termostatycznym. Paffoni produkuje baterie ścienne, sztorcowe oraz - poszukiwane ostatnio przez klientów - podtynkowe.
Ostatnie \"szlagiery\", zarówno produkcji, jak sprzedaży, to seria \"Stick\" oraz \"Level\" - zróżnicowane pod względem wizualnym i cenowym. Seria \"Stick\" to prostota i funkcjonalność, która pasuje do każdego wnętrza. Natomiast \"Level\" to wyrazista i awangardowa linia doskonała do nowoczesnych łazienek. Nowością w kolekcji jest seria \"Berry\" - w sprzedaży od grudnia 2007 - forma wyrafinowana i zarazem subtelna. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż baterie Paffoni dostępne są w atrakcyjnych dla każdego klienta cenach. Całość oferty uzupełniają serie \"Domino\", \"Slim\", \"Evo\", \"Light\", \"Shark\", \"Belinda\" oraz \"Iris\". Zapraszamy do współpracy. <

ARM-POL < ul. Wodna 17 < 05-090 Raszyn < tel. (022) 720 05 60 < e-mail: armpol@armpol.com.pl < www.armpol.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA