Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kabiny prysznicowe oferowane przez firmę Duschy Sp. z o.o. śmiało można nazwać pałacami kąpielowymi. Z produkowanych przez szwedzką firmę Duschprodukter AB siedmiu modeli kabin masażowo-parowych o różnych gabarytach można wybrać urządzenie pasujące do różnorodnych aranżacji wnętrza i wielkości łazienki.

Wszystkie modele posiadają system wydajnej sauny parowej o płynnej regulacji temperatury pary. Układ regulowanych dysz do hydromasażu pozwala na ustawienie pracy ciągłej lub sekwencyjnej. W wyposażeniu znajduje się również wielofunkcyjna słuchawka prysznicowa, natrysk sufitowy oraz hydromechaniczna przystawka do masażu stóp.

Modele 5040, 5060 i 5070 posiadają wannę z hydromasażem, modele 5020, 5030 - wannę, natomiast modele 5010 i 5050 - brodzik. Łatwy w obsłudze panel kontrolny pozwala na zaprogramowanie pracy sauny, sterowanie prysznicem, hydromasażem oraz oświetleniem kabiny. Dzięki systemowi audio można podczas kąpieli słuchać jednej z sześciu zaprogramowanych stacji radiowych, elektroniczny nadajnik pozwala zaś na przekazywanie muzyki ze stacjonarnego odtwarzacza CD. Istnieje też możliwość podłączenia telefonu do systemu głośno mówiącego.

Nowością jest mały telewizor zintegrowany z panelem sterującym kabiny. Wyposażony on został w ciekłokrystaliczny ekran o przekątnej 13 cm, wodoodporną obudowę i prosty system sterowania (również za pomocą pilota). Możliwe jest ponadto podłączenie do telewizora urządzeń zewnętrznych, np. odtwarzacza DVD.

W modelach 5010 i 5020 podstawowe funkcje można włączać za pomocą pilota. Znajdujący się na panelu wyświetlacz informuje o trybie pracy kabiny. Wygodne siedzisko, lustro, praktyczne półeczki zapewniają komfort korzystania z urządzenia. System wentylacji umożliwia szybkie pozbycie się nadmiaru pary, a po opuszczeniu kabiny generator ozonu automatycznie dezynfekuje wnętrze. Kabiny wyposażono w baterie termostatyczne. Urządzenie łaźni parowej o mocy 2,8 kW posiada automatyczną regulację poboru wody.

Kabiny masażowo-parowe oferowane przez firmę Duschy wykonane są z włókna szklanego pokrytego akrylem, posiadają stabilny stelaż ze stali nierdzewnej. Ściany boczne oraz przesuwane drzwi wykonane są z hartowanego szkła.

Na wszystkie modele kabin producent udziela 2-letniej gwarancji.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA