Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA


ALFA

Prosta i nieprzesycona forma odpowiadająca dzisiejszym wnętrzom. Niesamowity komfort kąpieli dzięki specjalnie zaprojektowanym i właściwie rozłożonym dyszom natryskowym z systemem łatwego czyszczenia kamienia oraz trwałej baterii termostatycznej. Prostota montażu i obsługi oraz długa gwarancja. To wszystko w jednym sprawdzonym i przystępnym cenowo produkcie.
Producent: Excellent S.A.
Gwarancja: 5 lat, 2 lata na termostat
Cena netto: od 1 319 zł
ONDA
Panel wykonano z dwóch materiałów: elementy ze stali w kolorze inox dają efekt lustra, dodatkowe elementy - specjalny materiał Arblu Tecnoblu. Sterowanie manualne za pomocą białego ceramicznego pokrętła. Kolor wykończenia: chrom. Panel wyposażony w 3 dysze z funkcją rozpryskową, deszczownica górna metalowa.
Producent: Arblu
Przedstawiciel: Q_Max
Gwarancja: 2 lata
Cena netto: wersja ścienna bez półki – 1 506 euro, wersja ścienna z półką z Tecnoblu – 1 612 euro, wersja ścienna z półką z Tecnoblu i zasłoną na przyłącza – 1 612 euro

KAMELEO FLORIAL LIGHT
Panel prysznicowy Kameleo Florial Light dzięki swojemu oryginalnemu, dekoracyjnemu wykończeniu doskonale wpisuje się w światowy trend wzorniczy. Innowacyjność projektu polega na połączeniu prostych materiałów takich jak szklana płyta, sterylna stal z unikalnymi formami graficznymi, które wyróżnią salon łazienkowy. Zastosowane motywy florystyczne powodują, że wnętrze zyskuje oryginalny akcent, który można wykorzystać w aranżacji w różnoraki sposób.
Panel natryskowy Kameleo Florial Light wykonany jest ze stali szlachetnej szczotkowanej z nakładką ze szkła hartowanego. Wyposażony jest w górną głowicę deszczową chromowaną oraz 2 dysze natryskowe 1-funkcyjne wykonane z mosiądzu, chromowane. Panel posiada termostat. Wymiary: 1270x250x83 mm. Panel Kameleo Florial Light został zaprojektowany dla frirmy Deante przez polskiego projektanta Macieja Papierza.
Producent: Deante
Gwarancja: 2 lata
Cena netto: 1 639 zł

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA