Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Aquaform

REKLAMA


Szybki, pobudzający prysznic z rana oraz odświeżający i regenerujący siły w ciągu dnia jest tym, o czym często marzymy. Dla tych, którzy cenią właśnie takie kąpiele, pojawiła się nowa oferta na naszym rynku, jaką jest seria paneli prysznicowych „Storm”  marki aquaform®. Jest to grupa pięciu produktów, którą tworzą modele: „Storm”, „Storm Lux”, „Storm Jet”, „Storm Tower” oraz „Basic”.
Panele są przeznaczone do montażu w już istniejących łazienkach. Ich instalacja nie wymaga dodatkowego remontu. Każdy z nich podłącza się do zamontowanej baterii łazienkowej, zamiast tradycyjnej słuchawki prysznicowej umieszczanej na drążku.
Ogromną zaletą paneli „Storm” jest możliwość montażu zarówno w narożniku, jak i na ścianie. Wszystkie modele, z wyłączeniem „Storm Basic”, posiadają także wielofunkcyjną słuchawkę ręczną, którą umieszcza się na specjalnym, przesuwanym uchwycie po prawej lub po lewej stronie korpusu. Bardzo ważne jest również to, że produkty działają przy każdym ciśnieniu wody z sieci, aczkolwiek największą przyjemność kąpieli można uzyskać przy podłączeniu ciśnienia wody o wartości 2,5-3,8 bara. Wszystkie panele z tej serii są produkowane w Niemczech.
Panel „Storm” posiada głowicę natryskową wyposażoną w kilkadziesiąt dysz, a dodatkowa ręczna słuchawka oferuje trzy funkcje natrysku: prysznic normalny, delikatny oraz masaż wodny.
Panel „Storm Jet” łączy w sobie dwie funkcje – poza tradycyjnym natryskiem, umożliwia kąpiel z hydromasażem. Jest to możliwe dzięki trzem dyszom umieszczonym w korpusie panela, które dodatkowo pozwalają na niezależną regulację kierunku wypływającej wody.
„Storm Tower” to proste i eleganckie rozwiązanie pasujące zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych łazienek. Niewątpliwym atutem tego panelu jest górna głowica, posiadająca pięć funkcji natrysku. Dla wygody użytkowania zastosowano przełącznik, który pozwala zmienić bieg strumienia wody z głowicy natryskowej na słuchawkę ręczną.
„Storm Lux” wyróżnia się przede wszystkim oryginalnym kształtem głowicy, która została zaprojektowana tak, aby uzyskać efekt wodospadu pod prysznicem. Panel posiada oryginalny, elegancki design, który podkreśla atrakcyjna, wygięta forma satynowego korpusu.
„Basic” jest mniej rozbudowaną wersją panelu prysznicowego „Storm”. Wyposażony jest w charakterystyczną głowicę natryskową (kilkadziesiąt dysz ze specjalnego materiału, zabezpieczającego przed odkładaniem się kamienia), która zapewnia delikatną i orzeźwiającą kąpiel.
Wszystkie panele prysznicowe z serii „Storm” pasują do wszystkich kabin prysznicowych marki aquaform®.

Aquaform Sp. z o.o. ß ul. Prądzyńskiego 24 a ß 63-000 Środa Wielkopolska ß tel. (061) 286 41 00 ß fax (061) 286 41 03 ß www.aquaform.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA