Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
31 października zakończyła się pierwsza edycja konkursu „Inspirujemy” organizowanego przez Ceramikę Paradyż. Co ważne – konkurs skierowany był do klientów producenta.
Warunkiem udziału w konkursie był zakup w terminie od 14 czerwca do
31 października 2006 r. płytek Paradyża oraz wykorzystanie ich do aranżacji zaprojektowanej przez siebie łazienki, kuchni, bądź salonu. Fotografie gotowych już wnętrz były podstawą do oceny przez jury. Zwycięzcą tej edycji konkursu została Justyna Groll, która w swoim projekcie wykorzystała kolekcję „Travena/Trovan” z dekoracjami „Mogano”. Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca to dwuosobowa wycieczka na Dominikanę. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Żołnierek-Mazurek za projekt wnętrza łazienkowego z wykorzystaniem kolekcji „Maxima” i „Foresta”. Trzecie miejsce za projekt kuchni z wykorzystaniem kolekcji „Tretto” oraz „Elena/Jupiter” zajęła Beata Majewska. Obie panie otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe. Oprócz trzech głównych nagród jury przyznało też 15 wyróżnień, których laureaci otrzymają zwrot kosztów brutto wydanych na płytki Grupy Paradyż do
2 tys. zł. Podobną nagrodę otrzyma pięć osób wyróżnionych przez internautów. Zdjęcia startujących w konkursie aranżacji można było oglądać na stronie internetowej Ceramiki Paradyż i głosować tam na swojego faworyta. W tej konkurencji wygrał Piotr Kuzak, który w swoim projekcie wykorzystał  kolekcję „Altea/Albir”.
– Cieszymy się, że formuła konkursu spotkała się z tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Ilość nadesłanych zapytań oraz zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Wysoki poziom prac konkursowych dowodzi tezy, którą od dawna uważamy za prawdziwą, że w wielu z nas drzemią niesamowite możliwości i pomysły na kreację – mówi Łukasz Kardas, kierownik działu marketingu Ceramika Paradyż.
Nagrody zostaną wręczone laureatom  na uroczystej gali, która odbędzie się
2 grudnia w salonie „Paradiso” w Łodzi.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA