Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Już po raz czwarty w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach przyznano tytuł „Jakość Roku”. Ceramika Paradyż otrzymała nagrodę Jakość Roku 2009 w kategorii produkt oraz została uhonorowana po raz kolejny Złotą Nagrodą w konkursie organizowanym przez Redakcję Biznes Raportu w Gazecie Prawnej i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
Konkurs „Jakość Roku” skierowany jest do przedsiębiorstw, które szczególnie cenią kwestie utrzymywania wysokich norm jakości i bezpieczeństwa pracy. Ma on na celu promowanie najlepszych standardów działalności gospodarczej i wspieranie rozwoju firm poprzez popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia.
W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 200 przedsiębiorstw z całego kraju. Kapituła Programu przyznała Ceramice Paradyż  tytuł Jakość Roku 2009 w kategorii produkt. Biorąc pod uwagę szybki rozwój firmy, Ceramika Paradyż uhonorowana została także w sposób szczególny, otrzymując statuetkę Złota Jakość Roku 2010.  Patronat honorowy nad Galą Finałową objęła Małgorzata Handzlik, poseł do Parlamentu Europejskiego, która skierowała list gratulacyjny na ręce Piotra Tokarskiego – Prezesa Zarządu Spółek Grupy Paradyż.
- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona przez przyznanie nam wyróżnienia Złota Jakość Roku 2010. Nagroda jest dla nas szczególnie cenna, ponieważ przyznawana jest przez specjalistów z dziedziny jakości i dziennikarzy doskonale znających branżę – powiedział Piotr Tokarski.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA