Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Akcja edukacyjna Dom Modelowy to skarbnica wiedzy na temat budowy domu. To cykle spotkań, filmy montażowe, prezentacje, ale również gotowy projekt Domu Modelowego, który można oglądać w Centrum Handlowym Janki koło Warszawy. W tworzenie jego designerskich wnętrz zaangażowała się Ceramika Paradyż.
Akcja Dom Modelowy została zorganizowana przez pracownię architektoniczną Studio Atrium we współpracy z Grupą 7point oraz firmą wykonawczą Arkada Budownictwo i studiem aranżacji wnętrz Excellent Design. W programie akcji przewidziane są szkolenia, wykłady, prezentacje oraz eventy promujące ochronę środowiska, zastosowania najnowszych technologii, jak i opisy formalności, które czekają każdego, kto decyduje się na budowę domu. Ale to nie wszystko. Bazę wiedzy znajdą tutaj również ci, którzy szukają pomysłu na zaprojektowane wnętrza. 
W Ceramice Paradyż oprócz projektowania i produkcji płytek ceramicznych, wiele uwagi poświęcamy aspektom związanym z projektowaniem wnętrz. To jedna z naszych pasji i dlatego z chęcią dzielimy się naszą wiedzą z zakresu designu, doboru kolorów czy funkcjonalności. Wiemy, że planując wygląd wnętrza zwracamy uwagę na każdy, istotny szczegół, który będzie wpływał na to, aby pomieszczenie spełniało nasze oczekiwania – mówi Małgorzata Bąblewska-Nowak, Kierownik Działu Promocji i Reklamy Grupy Paradyż.
Wszystkie działania związane z domem modelowym prowadzone są na stronie www.dommodelowy.pl oraz w portalach społecznościowych takich jak www.mybudujemy.pl czy www.facebook.com/dommodelowy. Na tych stronach zamieszczone są nagrania oraz informacje przybliżające krok po kroku tematykę budowy domu. Dodatkowo, dla osób, które nie mogą znaleźć czasu na uczestnictwo w wykładach czy szkoleniach możliwy jest udział w internetowych transmisjach na żywo.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA