Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Urządzenie lub remont łazienki niejednemu z nas spędza sen z oczu i stanowi nie lada wyzwanie. Któż z nas nie marzy o salonie kąpielowym z prawdziwego zdarzenia, w którym można zrelaksować się i odpocząć? Tymczasem w większości przypadków nasza łazienka to niewielkich rozmiarów pomieszczenie, w którym chcielibyśmy rozmieścić znacznie więcej niż pozwala nam na to przestrzeń. Po zaplanowaniu miejsca dla umywalki i miski ustępowej stajemy przed dylematem co wybrać: wannę czy prysznic? Niestety, na montaż obu elementów nie możemy sobie pozwolić ze względu na brak miejsca. Kabina prysznicowa jest najlepszym rozwiązaniem na szybką np. poranną kąpiel. Większość z nas marzy jednak, aby choć od czasu do czasu podarować sobie odrobinę relaksu i „odmoczyć” w wannie natłok problemów i stresu.

Na przeciw naszym potrzebom i pragnieniom wychodzą specjaliści i projektanci. Na rynku dostępne są już ekskluzywne „wannokabiny”, czyli wanny ze specjalnymi szczelnie przylegającymi szklanymi drzwiami. Cóż z tego, skoro większości z nas nie stać na taki cud techniki… Na taki może nie, ale stać nas będzie na pewno na rozwiązanie trochę prostsze, eleganckie i równie praktyczne, jakim jest parawan nawannowy. W ofercie marki Aquaform parawany nawannowe obecne są już od dłuższego czasu w dwóch seriach: „Novum” oraz „Standard”. Ostatnio oferta firmy poszerzyła się o parawany „Modern”. Na serię tę składają się parawany jedno-, dwu- i trzyczęściowy. Jednoczęściowy parawan „Modern 1” można zastosować do każdej wanny prostokątnej. Klasyczna forma tafli ze szkła bezpiecznego 4 mm sprawia, ze parawan wygląda bardzo elegancko, natomiast specjalna uszczelka oraz system zawiasów zabezpieczają przed uszkodzeniem wanny i przedostawaniem się wody.
Parawan „Modern 2” składa się z dwóch elementów o szerokości 590 i 570 mm. Odpowiednio skonstruowane elementy łączeniowe, system uszczelek i zawiasów obrotowych oraz eleganckie tafle ze szkła bezpiecznego z pewnością zadowolą tych, którzy chcą w swej łazience połączyć estetykę i funkcjonalność. Po złożeniu parawan przylega do ściany zajmując niewiele miejsca. Wygodę użytkowania zwiększa fakt, iż jego drugą część można obracać o 360ľ.Parawan „Modern 3”, dzięki trzem taflom z bezpiecznego szkła oraz konstrukcji, która pozwala obracać dwa z jego elementów o 360ľ, doskonale przekształca wanny prostokątne i narożne w kabinę prysznicową. Złożony na ścianę nie zabiera wiele miejsca i umożliwia korzystanie z wanny w sposób tradycyjny. Brak profili poziomych sprawia, że całość wygląda modnie i elegancko.
Wszystkie parawany z tej serii dostępne są w dwóch kolorach profili: białym i chrom mat, każdy można też montować zarówno po lewej, jak i po prawej stronie wanny. Wysokość parawanów: 1400 mm.Prostota konstrukcji i formy sprawi, ze wybrany parawan będzie pasował do każdej łazienki, zarówno nowoczesnej jak i klasycznej. Zamontowanie go na wannie pozwoli nam korzystać zarówno z relaksujących kąpieli, jak i szybkich pryszniców. <

Aquaform Sp. z o.o. < Kijewo 9 B < 63-000 Środa Wlkp. < tel. (061) 622 01 00 < fax: (061) 622 01 03 < e-mail: office@aquaform.com.pl < www.aquaform.com.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA