Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Parawany nawannowe są idealnym rozwiązaniem do mniejszych łazienek, których użytkownicy pragną korzystać z możliwości wyboru pomiędzy orzeźwiającym prysznicem a relaksującą kąpielą, jednak nie mają możliwości zainstalowania dwóch niezależnych urządzeń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwie serie nowoczesnych parawanów nawannowych – „Nautic” i „Scandic” – o lekkiej, pozbawionej ram formie. Obie wykonano z bezpiecznego szkła przezroczystego z powłoką RIHO Shield w standardzie. Powłoka ta zapobiega osadzaniu się kamienia, mydła i brudu na powierzchni szkła, czym zdecydowanie ułatwia utrzymanie go w czystości.
To co różni obie serie to grubość szkła („Nautic” – 6 mm, „Scandic” – 8 mm) oraz sposób instalacji. Parawany „Nautic” są mocowane do ściany za pomocą aluminiowego profilu z mechanizmem unoszącym, co znacznie redukuje zużycie dolnej uszczelki, zaś parawany „Scandic” – za pomocą płaskich zawiasów wykonanych z wytrzymałego mosiądzu pokrytego chromem.
Projektując nasze parawany nawannowe główny nacisk położyliśmy na czystość i minimalizm formy, co doskonale komponuje się z estetyką wanien akrylowych firmy RIHO. Równie istotna jest wysoka jakość (5 lat gwarancji) i wygoda użytkowania, którą zapewnia możliwość składania parawanów na ścianę. Realizujemy ponadto zamówienia specjalne na parawany w niestandardowych wymiarach.
Zapraszamy do pobrania naszego aktualnego ­katalogu i cennika Wellness 2010/2011 ze strony www.riho.pl.

RIHO Polska Sp. z o.o., ul. Zgierska 250/252, 91-364 Łódź, tel. 42 250 62 57, e-mail: biuro@riho.pl, www.riho.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA