Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W kalendarz imprez branżowych Grupy SBS, tradycyjnie już wpisane jest coroczne Spotkanie Partnerów SBS – firm wchodzących w skład Grupy. Odbyło się ono w dniach 9-11 stycznia 2009 r. Tym razem na miejsce spotkania wybrano Wisłę i Hotel Gołębiewski. Wśród przybyłych blisko 260 gości byli właściciele i osoby zarządzające hurtowniami wchodzącymi w skład Grupy SBS oraz Mecenasi Spotkania: Deante, Ekocentr, Elektromet, Ferro, Gorgiel, Immergas, Kospel, Oventrop, Purmo, Sanitec Koło i Vaillant.
Pierwszy wieczór zaproszonym gościom upłynął w klimacie typowo góralskim. Goście zostali przywitani miodówką i pasowani na górali. Wszyscy bawili się przy muzyce do białego rana. Następnego dnia odbyła się konferencja, na której prezes Grupy SBS, Sławomir Maciejewski, podsumował rok 2008 oraz zaprezentował plany na rok 2009. Po prezentacji odbyła się Kawiarenka Mecenasów Spotkania, gdzie można było porozmawiać o biznesie. Później przyszedł czas na kulig oraz wspólne pieczenie kiełbasek. Dzień zakończył bal, którego punktem kulminacyjnym był występ gwiazdy wieczoru. Specjalnie dla gości SBS zagrał zespół Perfect.
Poza przygotowanymi atrakcjami goście SBS korzystali jeszcze z wielu „chwil relaksu” oferowanych przez hotel, na przykład z pobytu w Parku Wodnym Tropikana. Jeszcze inni korzystali z uroków zimy i sportów zimowych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA