Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W NOCLAF wspieramy naszych Klientów w realizacji ich własnych idei i pomysłów. Nie ograniczamy ich narzucanymi rozwiązaniami i nie tworzymy stałej oferty – oferowane Klientom kolekcje wzornicze mogą być przez nich dowolnie modyfikowane.

Produkujemy meble łazienkowe od kilku dekad i zauważyliśmy jedną stale zgłaszaną potrzebę: dostosowywania mebli łazienkowych do nietypowych wymagań. Ta potrzeba wypływa zarówno od salonów łazienkowych, architektów, deweloperów, inwestorów jak
i klientów indywidualnych. Dla wszystkich opracowaliśmy wyjątkowy system, który łączy: produkcję mebli skonfigurowanych zgodnie z wytycznymi Klienta, przy zachowaniu najwyższej jakości i to w wyjątkowo krótkim czasie – tak, aby zamówione meble docierały do Klienta w ciągu 14 dni.
Dotąd nie spotkaliśmy oferty, która umożliwiałaby wyprodukowanie w tak krótkim czasie dowolnie skonfigurowanej szafki, nie zwiększając przy tym znacząco ceny (nie pobieramy opłat za fakt modyfikacji). Nam się to udało. Stworzyliśmy jedyny taki system na rynku
i nazwaliśmy go Kastomizacją NOCLAF.
Możliwości Kastomizacji są praktycznie nieograniczone. Klient może zdecydować niemalże o wszystkim – nawet o tym, czy słoje na płycie maja być poziomo czy pionowo lub czy lakier ma być matowy czy w połysku. Stwarzamy także możliwość dowolnego łączenia kolorów płyt i obrzeży. Nie doliczamy jednak dodatkowych kosztów za indywidualne podejście do produktu - różnica w cenie wynika tylko z wartości zużytych materiałów.
Najważniejsze jest to, iż efektem tych wszystkich modyfikacji jest produkt najwyższej jakości, który możemy osiągnąć dzięki specjalnie zaprojektowanej, skomputeryzowanej linii produkcyjnej, zachowaniu stałych procedur, wysokich standardów i kultury pracy oraz stosowaniu najlepszych dostępnych na rynku materiałów i surowców.
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych nabywców i przybliżyć im Kastomizację NOCLAF, postanowiliśmy stworzyć w Warszawie pierwsze Studio Producenta. Znajdą się tu ekspozycje wilgocioodpormnycvh mebli NOCLAF (w różnych aranżacjach), próbki materiałów
i elementów do ewentualnej modyfikacji oraz inne produkty wyposażenia łazienki. Zapraszamy architektów, projektantów wnętrz, sektor B2B, inwestorów oraz klientów indywidualnych. W miłej atmosferze, przy pomocy fachowego doradcy będzie można wybrać optymalne rozwiązanie dla umeblowania łazienki wg swojego pomysłu. Otwarcie studia nastąpi w lutym 2013 roku. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco na łamach ‘’Łazienki’’.
Stwórz z nami swoją wymarzoną łazienkę i ciesz się nią każdego poranka.
Zajrzyj na www.noclaf.pl lub wyślij nam swoje pytanie na noclaf@noclaf.pl

Noclaf Sp. z o.o.
05-831 Kostowiec
ul. Przemysłowa 75
tel. 22 798 12 58
www.noclaf.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA