Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Zakończyła się XI edycja Ogólnopolskiego Rankingu Konsumentów \"Polskie Wyroby i Usługi Malwa 2004\" organizowanego przez magazyn \"Malwa\". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 21 września br. w Pałacu Królewskim w Wilanowie.

W kategorii \"Wyroby przemysłowe\" w tym roku statuetki i wyróżnienia zdobyło pięć firm z branży łazienkowej. Złotą Malwę konsumenci przyznali firmie Sanplast za kabinę półokrągłą Cygnus Silver (12 850 głosów). Firma Kabi z wynikiem 10 100 głosów otrzymała Brązową Malwę. Wyróżnienia przyznano natomiast firmom: Krakowska Fabryka Armatur (7780 głosów), Ekaplast (7220 głosów) i Ceramika Paradyż (6390 głosów). Ponadto statuetką Platynowej Malwy, którą wyróżniane są firmy obecne w pięciu edycjach rankingu, kapituła konkursu nagodziła Sanplast. Może się on poszczycić posiadaniem trzech złotych i jednej srebrnej Malwy oraz jednym wyróżnieniem.

Malwy uznać można za wyróżnienie szczególnie ważne dla producentów, bo przyznawane przez najbardziej obiektywne, ale i surowe grono, jakim są konsumenci.

Na produkty z poszczególnych 7 kategorii konkursowych konsumenci głosowali przez rok przy pomocy kuponów dostępnych w sklepach oraz drukowanych w \"Malwie\". Najwyższą liczbę głosów honorowano kolejno Złotą, Srebrną i Brązową Malwą, a cztery następne miejsca - wyróżnieniami w formie plakietki.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA