Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacha firmy Sanit-Plast

REKLAMA

Sanit-Plast to producent artykułów sanitarnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa i branży wyposażenia łazienek, działający na polskim rynku od 1989 r. W zakładzie firmy w Szczytnie wytwarzanych jest obecnie kilka rodzajów desek sedesowych, dolnopłuk oraz zawór napełniający pasujący do wielu modeli spłuczek.
Targi to jak zawsze doskonałe forum dla  prezentowania nowości produktowych. Na tegorocznych targach Aqua-San w Poznaniu firma Sanit-Plast  na swoim stoisku zaprezentowała m.in. pierwszą produkowaną w Polsce deskę sedesową wykonaną z duroplastu.
Nowa deska nazywa się „Venus”, a wśród jej niekwestionowanych walorów należy wymienić  odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania, idealną gładkość powierzchni, a także to, że tworzywo, z którego jest produkowana zawiera domieszkę środka antybakteryjnego.
– Wprowadzenie do oferty Sanit-Plastu deski z duroplastu wiązało się z zakupem nowych maszyn oraz specjalnej prasy hydraulicznej do produkcji (zakup współfinansowany ze środków Unii Europejskiej: Sektorowy Program Operacyjny – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw) – mówi Kamil Filipczak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sanit-Plast. – Jednak w tej dziedzinie upatrujemy dalszego rozwoju naszej firmy. W planach mamy już kolejne inwestycje: zakup drugiej prasy, pełną automatyzację procesów produkcji oraz poszerzenie oferty o kolejne modele desek z duroplastu.
Drugą nowością Sanit-Plastu prezentowaną na Aqua-Sanie była deska „Cleo”.
– To tania deska wykonana z polipropylenu, stosunkowo cienka, ale przy tych parametrach jakościowo dobra. Jest to deska uniwersalna, przeznaczona do wielu modeli ceramiki.
Po raz pierwszy producent zastosował w swoich deskach sedesowych system szybkiego montażu umożliwiający zdjęcie i założenie deski praktycznie za pomocą jednego ruchu. Efektem jest łatwe i szybkie czyszczenie pozwalające na zachowanie higieny podczas codziennego użytkowania.
Warto również nadmienić, że szeroki zakres regulacji mocowania desek pozwala na dopasowanie ich do wielu modeli ceramiki produkowanej przez krajowych wytwórców, ale także do tych sprowadzanych do Polski z zagranicy.
– Większość naszych desek sprzedaje się z ceramiką – pod logo producenta, z którym współpracujemy. Klient nie chce bowiem już oddzielnie kupować miski i oddzielnie deski. Takie warunki pracy dyktuje nam rynek. Ten rodzaj „zależności” od dużych producentów ceramiki wymusza podnoszenie poziomu wyrobu, jak i przyśpiesza wprowadzanie nowych modeli – mówi Jan Kaucki, dyrektor firmy Sanit-Plast. <

Sanit-Plast Sp.j. < 12-100 Szczytno, Korpele-Strefa 73 < tel./fax (089) 624 09 88 < www.sanit-plast.com.pl < biuro@sanit-plast.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA