Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy K.K.POL

REKLAMA

„Orka” – nowość w ofercie firmy K.K.-POL, to pierwsza spłuczka podtynkowa w całości wyprodukowana w Polsce. Podtynkowy zestaw spłukujący swoją premierę miał na targach Aqua-San, gdzie spotkał się z dużym zainteresowaniem odwiedzających. W ten sposób spółka K.K.-POL dołączyła do grona producentów podtynkowych systemów do w.c.
FIRMA K.K.-POL została założona w 1994 r. Specjalizuje się w produkcji artykułów sanitarno-instalacyjnych z tworzyw sztucznych. W asortymencie spółki znajdują się zawory napełniające (boczne i oddolne), zawory spustowe (w tym również z funkcją „stop” i dwufunkcyjne 3/6 l) oraz akcesoria do spłuczek. Produkty te już od 12 lat z powodzeniem stosowane są przez czołowych polskich producentów ceramiki sanitarnej, takich jak Cersanit, Hybner, Pilch Jasienica, Radimp i inne. Wysoką jakość procesów projektowania, produkcji i sprzedaży potwierdzają wdrożone przez firmę standardy: System Zarządzania Jakością zgodny z normami PN-EN 9001-2001 (certyfikacja PIHZ) oraz DIN EN ISO 9001:2000 (certyfikacja TÜV CERT).
Obecnie te sprawdzone na rynku podzespoły wykorzystano w konstrukcji spłuczki podtynkowej „Orka” typ SP0-300. Zarówno spłuczka jak i stelaż posiadają wszystkie niezbędne atesty i aprobaty dopuszczające produkt do użytkowania na polskim rynku. Przystępna cena w połączeniu z wysoką jakością produktu powodują, że zestaw podtynkowy śmiało może konkurować z produktami o ugruntowanej rynkowej pozycji. Obok kompletnego zestawu podtynkowego firma K.K.-POL oferuje także spłuczkę podtynkową „Orka” jako samodzielny produkt.
„Orka” to pierwsza na rynku spłuczka podtynkowa w całości wyprodukowana w Polsce, co gwarantuje pełną dostępność części serwisowych. Składają się na nią sprawdzone przez klientów elementy, od lat wytwarzane przez firmę K.K.-POL. Wszyscy odwiedzający stoisko firmy K.K.-POL podczas targów Aqua-San mogli zobaczyć, w jaki sposób zbudowana jest „Orka”. Aby przekonać klientów o solidności swojego produktu, spółka jako jedyny producent spłuczek podtynkowych zdecydowała się zaprezentować przekrój i konstrukcję „Orki”.
Łatwa w montażu spłuczka „Orka” wyposażona jest w dwufunkcyjny system spłukiwania 3/6 l, oszczędzający wodę. Zbiornik spłuczki jest w pełni izolowany przy pomocy styropianowej obudowy. Klient ma również do wyboru bogaty asortyment płytek przycisków. W komplecie ze spłuczką oferowane są 2 modele płytek, które dostępne są w kolorach: biały, chrom błyszczący galwaniczny i satyna, a także w szerokiej gamie kolorów wykonanych specjalnymi technikami lakierniczymi wg wzornika. Nowy system powłok lakierniczych gwarantuje trwałość koloru i daje szerokie możliwości kolorystyczne.
Na polskim rynku zestaw spłukujący podtynkowy dostępny będzie od kwietnia 2006. <

P.P.H.U. K.K.-POL Sp.j. < 05-126 Nieporęt < Stanisławów I < ul. Warsztatowa 5 < tel./fax (022) 774 88 48, 774 85 45, 772 45 71 < www.kkpol.com

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA