Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Międzynarodowe Targi Spa i Wellness, które odbyły się w dniach 7-8 kwietnia 2006 roku w centrum targowym Murator Expo w warszawskim Blue City zgromadziły wystawców z różnych branż związanych z tematyką spa.
Tematyka targów objęła tak różnorodne zagadnienia, jak sport i rekreacja, wypoczynek i aktywne formy relaksu, domowe spa, wanny, baseny, kapsuły, sauny. Wśród kilkudziesięciu wystawców znalazły się hotele i ośrodki spa i wellness (m.in. hotele Klimczok, Wierchomla, Perła Południa, SPA Faltom, Villa Verde, uzdrowisko Nałęczów czy Iwonicz), ośrodki Day Spa, gabinety odnowy biologicznej, producenci i dystrybutorzy urządzeń do domowego spa, kosmetyków, urządzeń profesjonalnych, producenci i dystrybutorzy oferujący wanny z hydromasażem, solaria, baseny i minibaseny, groty solne czy kapsuły. Warto wśród nich wymienić firmę Pool-Spa z ofertą minibasenów i wanien z hydromasażem, firmę Intersun – producenta solariów i urządzeń do odnowy biologicznej, Rolletic Polska oferującą urządzenia do masażu, czy producenta basenów Folkpool.
Targom towarzyszyła polska premiera urządzenia relaksacyjnego, które w Monako zdobyło Europejską Nagrodę SPA 2006. Kołyska „Alfa” to multisensoryczny fotel dźwiękowy, który wprowadzać ma w stan relaksu. Kołyska „Alfa” oddziałuje na człowieka muzyką, wibracjami, kolorem i ciepłem. Jak można się było spodziewać, nowoczesne i intrygujące formą urządzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem wystawców i zwiedzających.
Organizatorzy targów przygotowali także urozmaicony program dodatkowych wykładów i pokazów mających podnieść atrakcyjność imprezy targowej. Wśród najciekawszych warto na pewno wymienić pokaz Tai Chi prowadzony przez warszawską szkołę YMAA Mariusza Sroczyńskiego, pokaz jogi w wykonaniu ośrodka Joga na Foksal, refleksoterapii (Polski Instytut Refleksologii Wandy Budzanowskiej-Bratko), czy pokaz fitness w wykonaniu World Class Health Academy. Szkoda, że atrakcyjna oferta przygotowana przez wystawców nie przyciągnęła, niestety, wielu zwiedzających, których brak dał się wystawcom i organizatorom we znaki nawet pomimo terminu targów, który przypadł na przedświąteczny piątek i sobotę.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA