Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ostatniego dnia stycznia br. zostanie uroczyście otwarty pierwszy w Polsce salon „The House of Villeroy & Boch”. Powstał on w Łodzi, w salonie sprzedaży firmy Glaz-Bud przy ul. Przybyszewskiego. Swój przyjazd na uroczystość potwierdził Luitwin Gisbert von Boch Galhau – potomek założycieli firmy Villeroy & Boch.
Ścisła współpraca Glaz-Budu z niemieckim producentem rozpoczęła się w 2003 roku. W ubiegłym roku firmy podpisały umowę na przygotowanie ekspozycji „The House of Villeroy & Boch”, czyli prezentującej nie tylko ceramikę sanitarną i płytki, ale także m.in. zastawę stołową, porcelanę oraz kuchenne dodatki marki V&B. Aby móc prezentować „The House of Villeroy & Boch” firma Glaz-Bud musiała spełnić kilka wymagań. W centrum salonu musiała wydzielić przestrzeń o określonej powierzchni i dostosować ją do aranżacji zaproponowanej przez centralę Villeroy & Boch. Jest to koncepcja 4 pokoi, z których każdy urządzony jest w innym stylu (Country, Easy, Metropolitan i Classic). Znajdująca się tam ekspozycja zawiera wyłącznie produkty marki V&B – od ceramiki sanitarnej, przez porcelanę stołową, sztućce, tkaniny, po dekoracyjne dodatki. Koncepcja ustawienia poszczególnych elementów na ekspozycji jest ściśle określona przez dekoratorów niemieckiego producenta.
Żyjemy w czasach ciągłych zmian i szybkiego tempa rozwoju, dlatego naszą aspiracją jest sprostanie wymaganiom każdego klienta i zaspokojenie jego oczekiwań. Villeroy & Boch w Polsce najbardziej znany jest z oferty ceramiki sanitarnej, ale różnorodność proponowanych przez firmę wyrobów pozwala na wyposażenie nie tylko łazienki, ale również całego mieszkania – mówi Renata Karolczak, właściciel firmy Glaz-Bud.
Cały salon Glaz-Budu zajmuje powierzchnię 600 m2, a ekspozycja firmy Villeroy & Boch 260 m2, w tym sam „The House of Villeroy & Boch” – 49 m2.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA