Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W połowie maja Firma Excellent otworzyła w Krakowie przy Alei Pokoju nowy sklep: Outlet Łazienki. W nowym obiekcie można nabywać markowe baterie, płytki, wanny, kabiny prysznicowe i praktycznie wszystko co potrzebne jest do urządzenia łazienki z kilkudziesięcioprocentowymi rabatami. Oferowane marki to m.in. Villeroy&Boch, Hansgrohe, Axor, Pharo, Kohler, Koralle i Ravak.
– Sprzedajemy tu końcówki serii, nadwyżki magazynowe, ostatnie wzory kolekcji. My porządkujemy w ten sposób asortyment i zapasy, a klient zyskuje, otrzymując bardzo atrakcyjną cenę za markowy, wysokiej jakości produkt – tłumaczy Jacek Mirek, dyrektor ds. sprzedaży detalicznej i inwestycji Excellent S.A. – Od otwarcia outletu notujemy ogromne zainteresowanie klientów tą formą sprzedaży. Ilość klientów odwiedzających Outlet Łazienki przerosła wstępne prognozy w tym zakresie, dlatego czasami nasi klienci muszą uzbroić się w cierpliwość czekając na wyszukany towar w super atrakcyjnej cenie za co z góry przepraszamy.
Pierwsze outlety pojawiły się około 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Moda na wyprzedaże końcówek serii markowych produktów do Europy przeniosła się w latach dziewięćdziesiątych. Na początku outlety otwierały tylko markowe firmy odzieżowe. Sprzedaż końcówek kolekcji i zapasów magazynowych powalała im przygotować się do wprowadzenia kolejnych kolekcji. Z czasem pomysł podchwycili producenci i dystrybutorzy obuwia, a po nich przyszedł czas na sprzęt sportowy. Od niedawna outlety powstają wszędzie tam gdzie znane i cenione marki wprowadzają nowe kolekcje swoich produktów.
Nowy outlet to nie jedyna nowa inicjatywa firmy Excellent. 27 czerwca w swym salonie przy ulicy Zakopiańskiej otworzyła ona nowy pawilon Kohler, w którym na powierzchni 30 m2 prezentowane są modele z nowych kolekcji tego amerykańskiego producenta. 
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA