Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Hydropool, dystrybutor kanadyjskich minibasenów z hydromasażem i basenów pływackich z przeciwfalą otworzyła swój pierwszy w Polsce salon ekspozycyjny. Mieści się on w Warszawie przy ul. Gwiaździstej. Uroczystość otwarcia odbyła się 25 listopada.

W nowo otwartym salonie na powierzchni ponad 100 m2 prezentowanych jest 6 różnych modeli minibasenów Hydropool Spa. Każdy zainteresowany kupnem jednego z tych urządzeń może skorzystać z kąpieli, by na własnej skórze sprawdzić walory poszczególnych programów hydromasażu. Wiosną przyszłego roku planowane jest też rozszerzenie ekspozycji o basen pływacki z przeciwprądem (Aquatrainer Swim Spa). W salonie mieści się też biuro handlowe firmy Hydropool. Zajmuje się ono nie tylko bezpośrednią obsługą klientów salonu, ale też organizacją sprzedaży w kraju i współpracą z przedstawicielami handlowymi.

Otwarcie salonu Hydropool jest początkiem szerszej strategii firmy w Polsce.

- Liczymy, że otwarcie salonu przyczyni się do wzrostu sprzedaży minibasenów Hydropool Spa w Polsce. Społeczeństwo zaczyna powoli dojrzewać i coraz częściej dostrzega potrzebę dbania o zdrowie. Stąd rynek produktów wellness i spa ma w naszym kraju duże perspektywy - mówi Magdalena Pietruszkiewicz, prezes Hydropool.

Plany Hydropoolu zakładają otwarcie kolejnych salonów w kraju. Pod uwagę brane są trzy lokalizacje: Poznań, Kraków i Trójmiasto.

Hydropool Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem na Polskę urządzeń firmy Hydropool. Bezpośrednio od producenta dostarcza minibaseny z hydromasażem oraz baseny pływackie z przeciwbieżną falą.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA