Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

10 września w Warszawie przy Trakcie Brzeskim, Glazura Królewska oficjalnie otworzy swój pierwszy Salon Premium. Będzie to pierwszy tego typu obiekt handlowy firmy, wzorowany na eksperymentalnym salonie firmowym z Lublina (Mix Salon).
Salony Premium będą rozwinięciem nowoczesnych, sprawdzonych zastosowań z Mix Salonu oraz innych standardowych Salonów Łazienek Glazury Królewskiej. Jednym z ich bardziej innowacyjnych cech są przede wszystkim tzw. biblioteki płytek. Na małej powierzchni wszystkie płytki eksponowane są w specjalnych szafach, z których klient może każdą wyjąć i układać na specjalnie przygotowanych stołach. Dodatkowo, na wszystkich płytkach umieszczony jest kod kreskowy, który ułatwia zapoznanie się z elementami danej kolekcji, aranżacjami producentów oraz wizualizacjami biura projektowego z daną płytką. Wszystko to można oglądać na wielocalowym wyświetlaczu plazmowym.
Druga cześć salonu przeznaczona jest dla klientów preferujących tradycyjną ekspozycję, czyli boksy, kubiki, ścianki wystawiennicze, ekspozytory itp.  Boksy łazienkowe będą posiadały sufit. Pozwoli to na lepszą ocenę tego, jak dana pytka prezentuje się w świetle typowo łazienkowym. Na ekspozycjach w boksach umieszczane będą także rzeczy codziennego użytku tj. ręczniki, kosmetyki, etc.
Także armatura będzie miała oryginalne ekspozycje. Wanny (12 szt.) będą wkomponowywane w ściany, baterie umieszczone na specjalnie przygotowanych ekspozytorach (7 szt.). Na powierzchni 600 m2 pomieści się dodatkowo aż 16 kabin prysznicowych, 18 umywalek, 16 sedesów i bidetów. Cały ten asortyment będzie eksponowany na specjalnie do tego przygotowanych ściankach wystawienniczych. 

*****

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA