Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
10 września w Warszawie przy Trakcie Brzeskim Glazura Królewska oficjalnie otworzyła swój pierwszy Salon Premium. To pierwszy tego typu obiekt handlowy firmy, wzorowany na eksperymentalnym salonie firmowym z Lublina (Mix Salon).
Salony Premium będą rozwinięciem nowoczesnych, sprawdzonych zastosowań z Mix Salonu oraz innych standardowych Salonów Łazienek Glazury Królewskiej. Jednym z ich bardziej innowacyjnych cech są przede wszystkim tzw. biblioteki płytek. Na małej powierzchni wszystkie płytki eksponowane są w specjalnych szafach, z których klient może każdą wyjąć i układać na specjalnie przygotowanych stołach. Dodatkowo, na wszystkich płytkach umieszczony jest kod kreskowy, który ułatwia zapoznanie się z elementami danej kolekcji, aranżacjami producentów oraz wizualizacjami biura projektowego z daną płytką. Wszystko to można oglądać na wielocalowym wyświetlaczu plazmowym. Dodatkowo klienci mają możliwość wypożyczenia każdej płytki do domu w celu porównania jej z innym wystrojem mieszkania.
Druga cześć salonu przeznaczona jest dla klientów preferujących tradycyjną ekspozycję, czyli boksy, kubiki, ścianki wystawiennicze, ekspozytory itp. Boksy łazienkowe w nowym salonie posiadają sufit, co pozwala na lepszą ocenę tego, jak dana pytka prezentuje się w świetle typowo łazienkowym. Na powierzchni 600 m2 mieści się dodatkowo 12 wanien, 7 ekspozytorów z bateriami, 16 kabin prysznicowych, 18 umywalek, 16 sedesów i bidetów. Cały ten asortyment jest eksponowany na specjalnie do tego przygotowanych ściankach wystawienniczych. Dla klientów, którzy wolą przeglądanie katalogów przygotowano kącik z kanapami, gdzie będą oni mogli podjąć ostateczną decyzję.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA