Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Femax, dystrybutor materiałów instalacyjno-sanitarnych w Polsce północnej, zorganizowała 17 września przed swoją siedzibą w Gdańsku imprezę plenerową po hasłem „Piknik na Szczęśliwej”. Spotkanie miało charakter integracyjny; do wspólnej zabawy zostali zaproszeni  klienci firmy:  instalatorzy, firmy wykonawcze i handlowe, dostawcy oraz inne organizacje na co dzień współpracujące z Femaxem.
Dostawcy Femaxu mieli do dyspozycji stoiska, na których prezentowali swoje materiały informacyjne. Uczestnicy pikniku mogli więc zapoznać się z ofertą m.in. firm Aquaform, Elita, Ferro, Gorgiel, Hansgrohe, Junkers, Koło, Kludi, Armatura Kraków, Oras, Pool-Spa, Purmo, Sanplast,  Ravak, Valvex i in.
Imprezę poprowadził Paweł Madej z działu marketingu firmy Femax, który – niczym prawdziwy wodzirej – przeprowadził mnóstwo konkursów i quizów nie tylko z zakresu wiedzy branżowej. Podczas spotkania swoje nagrody wręczyły laureatom firmy Kisan i KFA. W konkursie KFA nagrody w postaci DVD, rowerów górskich i aparatów cyfrowych otrzymały firmy, które w  ciągu ostatnich 3 miesięcy wykazały się znaczącą sprzedażą baterii. Natomiast firma Kisan swoich klientów nagrodziła sprzętem do wykonywania instalacji.
Nagrody rozdała również firma Femax. Zwycięzca prowadzonej przez cały dzień loterii otrzymał  ekskluzywny panel prysznicowy, natomiast pozostali uczestnicy sprzęt RTV.
„Piknik na Szczęśliwej” trwał do późnych godzin wieczornych. Jako że impreza miała plenerowy charakter nie mogło na niej zabraknąć potraw z grilla, staropolskiego bigosu i wojskowej grochówki.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA