Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

2 czerwca firma Grast&MTB dokonała uroczystego otwarcia gruntownie zmodernizowanej hurtowni, mieszczącej się w Warszawie-Radości przy ul. Lewkonii 37. Zaproszeni goście, w tym stali klienci hurtowi sześciu oddziałów firmy, mieszkańcy Radości oraz inwestorzy budujący w okolicy, mieli okazję do zapoznania się z nowym obiektem, który w wyniku modernizacji został powiększony przeszło dwukrotnie.
W trakcie spotkania, które miało charakter pikniku, pomyślano nie tylko o gościach - klientach firmy, ale również o ich pociechach. 2 czerwca to nieprzypadkowa data - \"Dzień Dziecka nie tylko dla Dzieci\" to hasło towarzyszyło w tym dniu wszystkim gościom, zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Organizatorzy zapewnili najmłodszym wiele atrakcji. Poszukiwanie barw świata - to motyw przewodni wszystkich zabaw i konkursów. Najmłodsi mogli poznać pierwsze kroki hip-hopu, zaśpiewać w konkursie karaoke, pomalować twarze, a nawet samodzielnie przygotować naleśniki. Znalazł się także kącik dla najmłodszych dzieci, które dzielnie rysowały i wygrywały nagrody.
W tym samym czasie dorośli mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą firmy Grast&MTB. Na specjalnie przygotowanych stoiskach można było uzyskać porady ekspertów w wielu dziedzinach, w tym czołowych dostawców branży łazienkowej, grzewczej i instalacyjnej. Dodatkowo klienci mogli zaprojektować wraz z pracownikiem Grast&MTB swoją wymarzoną łazienkę.            

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA