Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
10 września w Buczku koło Łodzi hurtownia instalacyjna Therm-Instal po raz kolejny zorganizowała spotkanie piknikowe dla swoich partnerów handlowych i ich rodzin. Współorganizatorami i sponsorami głównymi imprezy, na którą przybyło ponad 700 osób były firmy Immergas, Vaillant i GEA, na co dzień będące dostawcami firmy Therm-Instal.
Zaproszeni goście mogli uczestniczyć
w wielu specjalnie na tę okazję zorganizowanych atrakcjach, m.in. w zawodach strong man, w trakcie których wyłoniono najsilniejszego instalatora. W nagrodę otrzymał on zestaw kina domowego. Zmagania siłaczy uświetnił gość specjalny imprezy  wielokrotny mistrz świata w kategorii strong man – Mariusz Pudzianowski.
Poza tym do dyspozycji gości były: wielka kula, w której można było poczuć stan nieważkości, gigantyczne piłkarzyki, euro-bungee, ruletka, Black Jack i wiele innych atrakcji. Podczas pikniku odbył się finał konkursu Instalomania i przyznane zostały  nagrody od producentów techniki grzewczej i sanitarnej.
Firma Therm-Instal funkcjonuje na rynku od 14 lat. Jest firmą handlowo-usługową o charakterze inżynierskim. Działania firmy w zakresie handlu obejmują głównie makroregion łódzki, natomiast w zakresie usług spółka realizuje inwestycje na terenie całego kraju. Działalność firmy w sferze handlowej opiera się w dużej mierze na zaopatrywaniu instalatorów w urządzenia i materiały dla instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych. Wśród dostawców artykułów dystrybuowanych przez Therm-Instal znajdują się m.in. Sanitec Koło, Oras, Geberit, Monkiewicz, Purmo, Instal-Projekt, Terma-Tecnologia oraz Hansgrohe. Firma należy do Grupy SBS. W najbliższym czasie planowane są kolejne akcje skierowane do zaopatrujących się w niej instalatorów i firm handlowych.                      
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA