Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
17 grudnia 201 0r. uroczystym wręczeniem nagród i certyfikatów zakończyła się XIII edycja Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
Oficjalna gala odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i wzięli w niej udział m.in. przedstawiciele 624 firm z całej Polski, które przeszły dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe, decyzją Kapituły Programu, uzyskały tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2010. W tym roku po raz kolejny przyznano PLATYNOWE STATUETKI - nagrody specjalne dla firm, które brały udział w rankingu przez 10 kolejnych lat, co roku spełniały wymagania programu i zdobywały tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play. Otrzymało je 31 firm, a w tym gronie znalazła się także firma Deante Antczak Sp.j.
Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” realizowany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, a afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Jest najstarszym ogólnopolskim programem certyfikującym w obszarze Etyki i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Tym bardziej nobilitujący jest fakt, że Deante Antczak Sp.j. z powodzeniem uczestniczy w nim już od 10 lat. Platynową Statuetkę dla Deante odebrał właściciel firmy, Dariusz Antczak.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA