Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

NAGRODA GŁÓWNA

kolekcja: TENDER/WAY

            producent: CERAMIKA PARADYŻ

Kolekcja „Tender/Way” jest nową propozycją promowana pod nową marką w portfolio Grupy Paradyż – My Way. Utrzymane w duchu minimalizmu ścienne płytki bazowe uzupełniają i konkretyzują szklane dekoracje, mozaiki oraz kolorowe panele składające się z 12 szt. płytek. Kolekcja występuje w trzech kolorystykach Orange, Blue i Viola.

Kolekcja „Tender/Way” została stworzona przy użyciu techniki druku cyfrowego, która pozwoliła na uzyskanie niepowtarzalnego efektu falującej struktury. Grupa Paradyż dysponuje tą technologią jako jedyny producent płytek ceramicznych w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. Istotą innowacyjności tej technologii jest możliwość nadrukowania dowolnej grafiki na każdą powierzchnię płytki, również strukturalną. Przygotowanie grafiki odbywa się na pojedynczej bitmapie, dzięki czemu drukowany obraz jest scalony, bardziej dokładny, a kolorystyka jest znacznie bogatsza. Pozwala to na osiągnięcie precyzyjnych efektów wzorniczych.

Kolekcja „Tender/Way” jest przeznaczona głównie do aranżacji łazienek i salonów kąpielowych, świetnie sprawdza się jednak w pozostałych przestrzeniach mieszkania oraz miejscach użyteczności publicznej, takich jak hotele czy biura.

Gwarancja: 5 lat
Cena netto: płytki ścienne 180 – 200 zł/m², płytki podłogowe 75 zł/m², mozaika 175 zł/m², listwy 57 zł/m2


WYRÓŻNIENIE

kolekcja : METALIC (OPOCZNO)
producent : CERSANIT S.A.

Kolekcja gresu szkliwionego, w kontrastowych kolorach przeplatanych „srebrną nutą”. Powierzchnia: strukturalna (płytka 29,7x59,8) oraz gładka (płytka 29,7x29,7). Dostępna w kolorach: biały, grafit, beż, brąz, grafit srebrny, brąz gold. Dekoracje: listwy szklane w kolorach kremowo – czarnym oraz beżowo-brązowym; profile ceramiczne w kolorach srebra i złota.

Gwarancja: 5 lat
Cena netto: płytki gresowe ścienne 29,7x59,8 – 78 zł za m2; płytki gresowe 29,7x29,7 – 50 zł; płytki gresowe 29,7x59,8 – 68 zł za m2; dekoracje: od 19 do 39 zł za szt.WYRÓŻNIENIE

kolekcja : CAFFETERIA
producent : CERAMIKA TUBĄDZIN

Nowoczesne i delikatne płytki utrzymane w stylu naturalnym. Ich subtelny wzór, mieniący się w blasku światła, dodaje szlachetności łazience, zmieniając ją w miejsce, w którym piękno łączy się z komfortem. Kolekcja „Caffeteria” przeznaczona jest do łazienek, płytka rektyfikowana. Wymiary: 25 x 36 cm. Elementy dodatkowe: dekoracyjna listwa ścienna o wymiarach 2,5 x 36 cm, mozaiki ścienne 30 x 30 cm i gres szkliwiony podłogowy o wymiarach 33,3 x 33,3 cm.

Cena netto: 45 zł/m2REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA