Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA


HANABI/HIRO

Ekskluzywny i ponadczasowy format 32,5x65,1 cm stał się bazą dla nowej kolekcji Hanabi/Hiro. Piękne proporcje płytek zdobi delikatna grafika, która ubrana jest w cztery kontrastowe kolorystyki. Tworzą one dwa zestawy barw – czerń i biel oraz beż i czerwień.
Kolekcja posiada szeroką gamę dekoracji w dwóch stylach. Mocno zdobione nazwane „rokoko” - pokryte złotem i platyną na całej płytce w stylu vintage oraz „geometryk” - tworzące pomieszczenia w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Dodatkowo w kolekcji dostępna jest listwa z motywem tygrysiej skóry oraz mozaika szklana, która po ułożeniu na ścianie daje efekt niesamowitej głębi. Mozaika jest wykonana w całości ze szkła i pokryta metalami szlachetnymi.
Inspiracją do powstania płytek Hanabi/Hiro stała się naturalna barwa koralowca pochodzącego z głębin ciepłego oceanu. Produkt w pełni rektyfikowany.
Producent: Ceramika Paradyż
Gwarancja: 5 lat
Cena netto: Hanabi – 85 zł/m2, Hiro – 65,55 zł/m2, mozaika szklana 115 zł/szt.

COLOUR
Kolekcja rektyfikowanych płytek ceramicznych, charakteryzująca się róznorodnością kolorów takich jak: czarny, czerwony, pomarańczowy, zielony, biały i grafitowy. W skład kolekcji wchodzą płytki ścienne o wymiarach 593x327 mm i płytki podłogowe o wymiarach 448x448 mm oraz różnorodność płytek dekoracyjnych, mozaik i listew.
Producent: Tubądzin
Gwarancja: zgodnie z obowiązującymi normami
Cena netto: 98 zł

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA