Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest świetną okazją, aby pomóc chorym dzieciom z całego kraju. Wśród ludzi i instytucji włączających się w akcję znalazła się również Ceramika Paradyż.
Wsparcie udzielone przez Spółkę odbywa się na kilku płaszczyznach. Jedną z nich jest współfinansowanie organizacji koncertu w ramach finału WOŚP w Opocznie. Imprezę swoim występem uświetni zespół DEMONO. Pracownicy spółki włączą się również w zbiórkę pieniędzy dla chorych dzieci, która odbędzie się podczas firmowej choinki.
Akcja Fundacji WOŚP to nie tylko wolontariusze zbierający datki od przechodniów na ulicach miast, ale również tysiące wyjątkowych aukcji internetowych. Ceramika Paradyż również dołączyła do grona organizacji oferujących przedmioty na sprzedaż, z których dochód w całości przekazany zostanie na konto WOŚP.
Aukcji przygotowanych przez Spółkę jest kilka, dlatego każdy internauta znajdzie coś dla siebie. Gadżety, które można wylicytować to m.in. specjalnie zaprojektowana płytka ceramiczna, wybrana przez fanów marki Paradyż na Facebooku, w liczbie 90 sztuk, szklane magnesy na lodówkę w formie serduszka w liczbie 100 sztuk, usługa wykonania indywidualnej płytki wg zdjęcia lub autorskiego projektu czy wycieczka do zakładów produkcyjnych Ceramiki Paradyż wraz z wizytą w Centrum Badawczo-Rozwojowym oraz Multimedialnym Studiu Projektowania 3D.
Firmy również mogą wziąć udział w licytacji. Na jednej z aukcji ufundowanej przez Spółkę do zdobycia jest materiał ceramiczny wraz z usługą wycięcia logotypu firmowego technologią waterjet na ścianę lub podłogę swojej siedziby.
Do zlicytowania jest również dość szczególny prezent w postaci płytek łazienkowych przeznaczonych na remont wskazanego przez zwycięzcę ośrodka – dziecięcego oddziału szpitalnego czy domu dziecka.

FOT. Płytka przygotowana przez Ceramikę Paradyż na aukcję WOŚP.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA