Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Wyniki IV Targów Grupy Polskie Składy Budowlane, zorganizowanych 21-22 kwietnia 2006 r. w Centrum Targowym w Kielcach wskazują, że była to kolejna udana impreza. Na targach spotkało się ok. 1800 osób z branży budowlanej, w tym ok. 150 producentów materiałów budowlanych i wyrobów wykończeniowych oraz ponad 200 kupców z Grupy PSB. Swoją ofertę na targach zaprezentowany firmy Elita Meble, Piramida, Aquaform, Grass, Opoczno SA, Deante, H2O.
Jak informuje organizator targów, w ciągu dwóch dni targowych (zamkniętych dla publiczności) zaproszeni na nie kupcy zawarli kontrakty na 71 mln złotych. Jest to o prawie 42 % więcej niż podczas targów, które odbyły się w 2005 roku. Wartość kontraktów stanowi 12% zeszłorocznych przychodów Grupy PSB SA (centrali) ze sprzedaży materiałów budowlanych. Ten wynik zdaje się być dobrą prognozą na najbliższe miesiące. Kupcy spodziewają się, że w najbliższych tygodniach składy budowlane odwiedzi zdecydowanie więcej klientów. Jak informuje Mirosław Lubarski, dyrektor marketingu Grupy PSB, szybko rośnie też popyt na kredyty na budowę domów i mieszkań, zgłaszane przez klientów programu Buduj Dom z PSB. Po 4 latach od uruchomienia programu, liczba jego klientów zbliża się do 20 tysięcy.
Piękne fajerwerki, które wieczorem wystrzeliły w niebo nad Kielcami uczciły udane interesy, które podczas dwóch targowych dni zrobili kupcy PSB i producenci. Zaproszeni goście podziwiali też na kieleckiej Kadzielni pokaz teatru ognia, efektów laserowych, a gwiazdą wieczoru była Maryla Rodowicz.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA