Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Madalena to nowa marka produktów łazienkowych. Należy ona do grupy najbardziej markowych rozwiązań na rynku w rozsądnej cenie. Dzięki temu z dnia na dzień zyskuje coraz szerszą grupę zwolenników i klientów.

Hiszpański koncern Roca to największy w Europie producent urządzeń i akcesoriów łazienkowych. To najbardziej wszechstronny dostawca kompletnego wyposażenia łazienek, który w swojej ofercie posiada kilkanaście serii ceramiki sanitarnej, baterie łazienkowe i kuchenne, szeroki wybór różnego typu wanien, hydrosauny, panele prysznicowe do hydromasażu, a także meble i dodatki łazienkowe. Wszystkie produkty Roca wyróżnia najwyższa, markowa jakość, oryginalność i jednolitość stylistyczna, a co najważniejsze korzystna relacja jakości do ceny. Dlatego Roca od lat z powodzeniem zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Ambicją Roca jest dotarcie z ofertą do wszystkich klientów, niezależnie od ich indywidualnych upodobań, wielkości posiadanej łazienki czy statusu materialnego. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Roca stworzyła i wprowadziła na rynek polski zupełnie nową markę produktów łazienkowych Madalena.

Więcej o nowej marce Madalena opowiada

dyrektor generalny Roca Polska Jacek Różycki.

Madalena to marka, która została przygotowana specjalnie na rynek polski. Skąd pomysł na zupełnie nową, polską markę?

Jacek Różycki: Roca korzystając z długoletniego doświadczenia i doskonałej znajomości branży łazienkowej elastycznie podchodzi do rynku w kraju, w którym funkcjonuje dostosowując ściśle swoje działania do jego potrzeb. Madalena to jedna z marek, którą koncern Roca ma w swojej palecie marek, a której oferta została idealnie dopasowana do polskiego konsumenta i jego oczekiwań.

Gdzie jest produkowana Madalena?

Jacek Różycki: Madalenę produkujemy w Polsce w fabryce w Gliwicach. Zwiększamy nasze moce produkcyjne dzięki rozbudowie fabryki. Natomiast wanny i brodziki stalowe produkowane są

w Portugalii.

Do kogo skierowana jest marka Madalena?

Jacek Różycki: Madalena skierowana jest do rozsądnych i oszczędnych klientów, którzy chcąc być pewni dobrze zainwestowanych pieniędzy, wybierają dobre jakościowo, markowe, a co najważniejsze niezawodne produkty. Madalena to elegancki produkt najwyższej klasy w bardzo dobrej cenie. To także nowoczesne wzornictwo, uniwersalne kształty i rozmiary, które bez problemu dopasujemy do każdej łazienki, niezależnie od jej wystroju i gabarytów.

Jakie produkty oferuje Madalena?

Jacek Różycki: Póki co, oferta Madaleny to jedna seria ceramiki łazienkowej oraz stalowe wanny i brodziki. Do wyboru mamy umywalkę w dwóch rozmiarach - z otworem na baterię i bez, z eleganckim postumentem lub półpostumentem, zgrabny i praktyczny kompakt, stalową wannę o prostej, nowoczesnej linii oferowaną w pięciu rozmiarach oraz stalowy brodzik w trzech rozmiarach. Tak skonstruowana oferta sprawia, iż każdy niezależnie od wielkości swojej łazienki znajdzie tu idealne rozwiązanie dla siebie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA