Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Cortina

REKLAMA

Cortina S.A. w branży budowlanej działa już od 10 lat – i dzięki intensywnej pracy oraz doborze odpowiednich pracowników, stała się wiodącym w Polsce dystrybutorem glazury i terakoty. Obecnie Cortina S.A. zatrudnia ponad 110 osób. Wśród nich są tacy, z którymi współpracujemy od pierwszych dni istnienia firmy Cortina.
DZIĘKI współpracy z takimi renomowanymi firmami jak Cersanit, Ceramika Paradyż, Ceramika Tubądzin, Kreisel oraz słynnymi firmami zagranicznymi możemy proponować naszym klientom bezkonkurencyjną ofertę handlową. Największy wybór glazury, terakoty i ceramiki sanitarnej, odpowiednie warunki płatności – także sprzedaż ratalna i pomoc architektów – zachęcają do robienia zakupów właśnie w Cortinie.
Ogromne zainteresowanie oferowanym przez nas asortymentem spowodowało, że Cortina posiada aktualnie 9 oddziałów w całej Polsce. Wszystkie oddziały, poza sprzedażą detaliczną, w salonach ekspozycyjnych, posiadają biura handlowe prowadzące sprzedaż hurtową, dystrybucję oraz zaopatrywanie inwestycji. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na otwarcie w 2005 r. dwóch nowych oddziałów: we Wrocławiu w Parku Handlowym Bielany oraz w Gdańsku w Parku Handlowym Matarnia, zapoczątkowując współpracę z Inter IKEA Centre S.A. Z prawdziwą dumą i satysfakcją pragniemy podkreślić, że to IKEA zwróciła się do nas z propozycją współpracy. Jesteśmy więc coraz bardziej znaną i rozpoznawalną firmą, co jednocześnie potwierdza nasz profesjonalizm.
Jeden z naszych najmłodszych oddziałów – we Wrocławiu, zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Bielany. Na powierzchni 1500 m2 prezentowane są liczne, gotowe rozwiązania aranżacyjne. Wszystkie przygotowane zostały z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. Klient może wybierać spośród ponad 100 gotowych aranżacji łazienek. Taki sposób prezentacji jest niewątpliwą zaletą salonu, ponieważ klient nie musi wyobrażać sobie jak wybrany przez niego produkt będzie wyglądał w łazience, ale samodzielnie może dokonać oceny jego proporcji oraz kształtu. Pomaga to uniknąć wielu błędów podczas remontu i podjąć odpowiednią decyzję w kwestii zakupu.
W grudniu 2005 r. w Gdańsku został otwarty kolejny, dziewiąty już salon, do którego serdecznie wszystkich zapraszamy. Na powierzchni 1200 m2 przedstawiamy wzory płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej polskich i zagranicznych dostawców. Przestronna ekspozycja zachęca do oglądania zarówno najnowszych, jak i już obecnych na rynku wzorów kafli, a duży wybór ceramiki sanitarnej i galanterii inspiruje klientów do indywidualnego zaaranżowania całej łazienki i domu.
Decydując się na zakupy w Cortinie możemy być pewni, że obsługa salonu pomoże nam przeanalizować wszystkie warianty i dobrać optymalne rozwiązania do zastosowania podczas planowanego remontu. Bardzo cenimy sobie współpracę z profesjonalistami, stąd obecność w naszych salonach architektów i plastyków, którzy wspierają klientów w aranżacji ich wnętrz.
Tak dokładne doradztwo pozwala uniknąć wielu nieprzewidzianych sytuacji. A wszystko to dzięki fachowej obsłudze ze strony sprzedawców. Kupując w salonie Cortina klient odnosi sukces, gdyż od początku do końca jest pod dobrą i fachową opieką. <

 Cortina S.A., www.cortina-glazura.pl, e-mail: cortinasa@home.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA