Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Miesięcznik Podłogi i Ściany rozstrzygnął trzecią edycję konkursu Dobry Wybór 2005. Wręczenie tytułów i wyróżnień odbyło się 17 marca br. w hotelu Marriott w Warszawie. W kategorii Płytki ceramiczne tytuł Podłogi i Ściany - Dobry Wybór 2005 otrzymała Grupa Paradyż za kolekcję uniwersalnej mozaiki ścienno-podłogowej Estepona Marbella. Wyróżnienia przyznano producentowi z Opoczna za kolekcję Damasco oraz Ceramice Casalgrande Padana za kolekcję gresów szkliwionych porcelanowych Meteor.
 
W kategorii Chemia budowlana na najwyższy laur zasłużyła hydraulicznie wiążąca, elastyczna zaprawa cienkowarstwowa -Uzin Power Maxx, przeznaczona do przyklejania płytek ceramicznych, klinkieru, kamionki oraz gresu. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymały dwa wyroby. Pierwsze - Gips Tynkarski Ręczny Polar zgłoszony przez Zakłady Przemysłu Gipsowego Dolina Nidy, Oddział Suchych Mieszanek. Drugie wyróżnienie otrzymała zaprawa do spoinowania Fuga De-Lux Impresja (prod. Kreisel-Technika Budowlana) dostępna w szerokiej palecie barw.

Do rywalizacji w konkursie stanęło 87 produktów zgłoszonych przez 36 firm. Jury konkursowe złożone z członków redakcji miesięcznika Podłogi i Ściany po konsultacjach ze specjalistami z danej dziedziny, przedstawicielami handlu i środowiskami wykonawczymi oceniało produkty pod względem zastosowania nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań, jakości produktu, a także walorów użytkowych i wzorniczych.

Produkty nagrodzone i wyróżnione w konkursie oraz te, które nie zdobyły głównych nagród, ale zdaniem redakcji zasługują na uwagę architektów, inwestorów i wykonawców zaprezentowane zostaną w katalogu konkursowym Podłogi i Ściany - Dobry Wybór 2005.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA