Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Miesięcznik \"Podłogi i Ściany\" (Wydawnictwo Publikator) rozstrzygnął konkurs \"Dobry Wybór 2004\". Wręczenie tytułów i wyróżnień w drugiej edycji nastąpiło 21 stycznia br. na targach Budma w Poznaniu.

Do rywalizacji o tytuł stanęło 95 produktów zgłoszonych przez 45 firm. Jury konkursowe złożone z członków redakcji miesięcznika \"Podłogi i Ściany\" oceniało produkty pod względem jakości wykonania, komfortu użytkowania a także stosowania nowoczesnych technologii.

W kategorii \"płytki ceramiczne, kamień\" tytuł \"Podłogi i Ściany - Wybór Roku 2003\" otrzymała Ceramika Paradyż za kolekcje wielkoformatowych, rektyfikowanych płytek ceramicznych ściennych i podłogowych Kasandra/Santiago. Płytki zaprojektowane zostały przez Dział Innowacji i wdrożeń Ceramiki Paradyż. Jedno z wyróżnień otrzymała Ceramica Casalgrande Padana za kolekcję gresów szkliwionych porcelanowych Palatino.

W kategorii \"chemia budowlana\" tytuł otrzymała zaprawa klejowa firmy Knauf, uszlachetniona tworzywami sztucznymi, przeznaczona do mocowania płytek ceramicznych. Uznanie jury zdobyły jej właściwości - zaprawa zalecana jest do podłoży odkształcalnych i krytycznych, charakteryzuje się niską emisyjnością i jest bezzapachowa. Wyróżnienia otrzymały dwie zaprawy klejące: Sopro FBK 372 Extra firmy Sopro - cienkowarstwowa zaprawa na bazie cementu wzmocniona dodatkiem włókien oraz Maxi Multi - zaprawa klejąca średniowarstwowa firmy Kreisel-Technika Budowlana.

Podobnie jak w ubiegłym roku konkursowi \"Podłóg i Ścian\" towarzyszył katalog konkursowy. Jest to specjalna publikacja, w której prezentowane są produkty nagrodzone i wyróżnione oraz wszystkie te, które - zdaniem redakcji - warte są zainteresowania konsumentów.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA