Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ceramika Paradyż w odpowiedzi potrzeby swoich klientów stworzyła „Multimedialne Studio Projektowania 3D”. Powstało ono na podstawie dokładnej analizy potrzeb klientów firmy i jest pomocnym rozwiązaniem w rozwijaniu wyobraźni przestrzennej.
Przygotowując multimedialne studio Ceramika Paradyż zadbała o wiele szczegółów. W trosce o komfort klientów urządzona została miniaturowa sala kinowa, w której projekt wyświetlany jest na dużym ekranie w trybie pełnoekranowym. Projekt może być również wyświetlany w skali 1:1. Inną opcją, którą oferuje studio jest renderowanie grafiki w czasie rzeczywistym, dzięki której projekt wykonany przez architekta już po kilku chwilach gotowy jest do prezentacji. Funkcja pozwala na zastosowanie efektów maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości – realistyczne odwzorowuje oświetlenie dzienne, prezentuje płytki i szkło z efektem załamania światła. Ponadto efekt prezentacji spotęgowany jest dzięki zastosowaniu stereoskopii, dającej wrażenie normalnego widzenia przestrzennego. Opcja ta umożliwia dostrzeżenie wzajemnych zależności przestrzennych poszczególnych obiektów, jak również odległości od obserwatora i głębię sceny.
„Multimedialne Studio Projektowania 3D” powstało dotychczas w dwóch salonach firmowych marki Ceramika Paradyż – w Tomaszowie Mazowieckim i Łodzi. Bezpłatnie z usług studia 3D może skorzystać każda osoba, która dokonuje zakupu płytek w jednym z nich.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA