Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza na studia o profilu biznesowym na kierunkach: design management – projektowanie wzornicze w zarządzaniu rozwojem nowego produktu oraz service design management – zarządzanie projektowaniem usług.
Studia na kierunku design management – projektowanie wzornicze w zarządzaniu rozwojem nowego produktu swoim słuchaczom dostarczą praktycznej wiedzy i umiejętności oraz odpowiedzi na pytania: jak wprowadzać nowe innowacyjne produkty na rynek, jak zarządzać zespołami projektowymi, czy jak stworzyć przewagę konkurencyjną dzięki wzornictwu.
Natomiast kierunek service design management – zarządzanie projektowaniem usług uznać można za prawdziwy zawód przyszłości. Aż 60% PKB Polski jest generowane w strefie usług. Aby zatem usługa była atrakcyjna dla klientów, tak jak produkt, musi być dobrze zaprojektowana. Słuchacze studiów dowiedzą się jak projektować innowacyjne usługi, jak  zarządzać procesem wprowadzania na rynek nowy usług (w tym e-usług), jak wyróżnić się wśród masy dostępnych usług i pokonać konkurencję.
Połączenie sił naukowych SGH i IWP pozwoliło zbudować kompleksowy program oparty zarówno na wiedzy ekonomicznej, jak i tej z zakresu ergonomii i wzornictwa. Rekrutacja kandydatów na studia jest otwarta i odbywa się na zasadzie kolejności zgłoszeń.
Liczba miejsc ograniczona!
Więcej informacji: www.iwp.com.pl/studia_podyplomowe

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA