Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Jacuzzi

REKLAMA

W roku 2006 Jacuzzi® świętuje swoje 50 urodziny, od Friuli – regionu Włoch, z którego pochodzą założyciele firmy po Stany Zjednoczone – kraj, w którym powstała w 1956 roku pierwsza jet pump, niezwykły agregat pozwalający przekształcić każdą wannę w regenerującą i relaksującą oazę wodnego wellness. Wynalazek ten, umożliwiający zastosowanie dobroczynnego działania hydroterapii w pierwszej wannie, stał się prawdziwą rewolucją we wzbogacaniu urządzeń o hydromasaż.
OD PIERWSZEJ „Roman Bath” po wanny o zaawansowanej technologii, od kabin z natryskiem po wieloosobowe minibaseny typu spa, od nowoczesnych produktów o minimalistycznym wzornictwie po najmłodszą propozycję ceramiki sanitarnej „Concept Bath” – główny cel producenta, którym jest gwarantowanie wysokiego standardu jakości, pozostał niezmieniony. Dzięki temu produkty Jacuzzi® przekształcają się w miejsca zapewniające łączenie dobrego samopoczucia z doskonałą kondycją fizyczną w warunkach prywatności, niewykluczając jednak możliwości dzielenia przyjemności przebywania z innymi osobami.
Z okazji pięćdziesięciolecia, potwierdzając swoje upodobanie do innowacji technologicznej, producent prezentuje nowości „Young Collection” – linię wzorniczą dedykowaną młodszym użytkownikom, pragnącym zaznać chwil pobudzającego relaksu „z bąbelkami”. Trzy nowe wanny: „Rivela”, „Invita” i „Uma” występują w 3 różnych wersjach hydromasażu:
– JET – wanna posiada 8 dysz whirlpool  typu hydro i rotacyjnych z opcją dowolnej zamiany,
– AIR – wanna z umieszczonymi w dnie 12 dyszami airpool do hydromasażu z orzeźwiającymi bąbelkami powietrza – absolutna nowość w historii producenta,
– DUO – połączenie obydwu wersji JET i AIR w wannie.
Jacuzzi® nie mogło nie zadbać o detale. Posuwa się zatem dalej wzbogacając swoją ofertę o kompletne kolekcje baterii odpowiadające swoim designem prezentowanej gamie produktów. Powstały w ten sposób trzy różne linie armatury, odzwierciedlające trzy odmienne style wzornicze:
– „Morphosis” – zainspirowana owalnym designem wanien i ceramiki projektu Pininfarina,
– „Aura” – minimalistyczna o prostokątnych kształtach (tak jak wanny i umywalki całej kolekcji),
– „Young Collection” – do skompletowania oferty najnowszych produktów tej linii.
Na Targach w Mediolanie 2006 Jacuzzi® zaprezentowało również „Water Light System” –  innowacyjne rozwiązanie dla funkcji terapii światłem tzw. Cromodream, obecnej w kabinach z hydromasażem. Nowa  dysza sufitowa z efektem deszczu nie tylko tryska strumieniami wody, ale podświetla je od wewnątrz, rozpraszając intensywne światło niesione wraz z kroplami wody aż do ziemi, co stwarza niezwykłe wrażenie zespojenia się wody i koloru.
Na koniec propozycja produktów pielęgnacyjnych „Jacuzzi For You”. Są to:
– produkty stworzone z myślą o zdrowiu, urodzie i dobrym samopoczuciu użytkownika,
– środki do konserwacji i utrzymania urządzeń w czystości,
– akcesoria „zdrowotne” do zastosowania jako dodatek do urządzeń.
Pracowity rok! Jacuzzi® – światowy lider z półwiecznym doświadczeniem w swojej branży – wciąż stara się odgadywać upodobania swoich klientów i zaspakajać ich wymagania. <

Jacuzzi Europe S.p.A. S.S. Pontebbana Km 97,200 33098 Valvasone (PN) – ITALY < www.jacuzzi.it < e-mail: mfaszynska@jacuzzi.it < tel. +48 698 120 529

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA