Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Z początkiem stycznia br. do struktur Sanitec Group dołączył Jacek Ciszewski, obejmując stanowisko PR Managera w dziale Globalnego Marketingu. Równocześnie Ciszewski pozostaje Kierownikiem Komunikacji Marketingowej w firmie KOŁO, wchodzącej w skład korporacji Sanitec.
Ciszewskiemu powierzono zadanie opracowania i wdrożenia spójnej polityki public relations dla wszystkich marek w ramach Grupy Sanitec, w tym zbudowanie  i realizację strategii PR dla brandu Keramag Design.
Jako Kierownik Komunikacji Marketingowej w Sanitec KOŁO Jacek Ciszewski będzie nadal odpowiadał za działania public relations i komunikację wewnętrzną spółki, natomiast obszar działań e-marketingowych został w pełni przekazany Annie Roli, która objęła stanowisko Koordynatora ds. e-marketingu.
Ciszewski pracuje w Sanitec KOŁO od sierpnia 2007 roku, a z branżą PR związany jest od ponad 12 lat. Z wykształcenia filolog, doświadczenie zdobywał zarówno po stronie klienta (AMG.net, Sony Ericsson), jak i agencji (BCA SA). Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, w przeszłości dziennikarz łódzkiego oddziału TVN24. 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA