Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Polcolorit S.A. został nowym członkiem Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej (PUIG). Decyzja ta związana jest z planowanymi w najbliższym czasie inwestycjami spółki na Ukrainie. Firma zamierza przejąć jedną z lokalnych firm i rozpocząć tam produkcję płytek.
Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza powstała w 1992 roku, jako organizacja samorządu gospodarczego reprezentująca interesy zrzeszonych w niej polskich i ukraińskich podmiotów gospodarczych wobec władz i organizacji pozarządowych obu krajów. Głównym celem jakim przyświeca Izbie jest działalność na rzecz rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej.
Przedstawicielstwo Izby w Kijowie na Ukrainie stale współpracuje z Ambasadą Ukrainy w RP, Ambasadą RP w Kijowie oraz przedstawicielami administracji rządowych i samorządowych.
Jestem niezmiernie zaszczycona faktem, że firma Polcolorit S.A. przystąpiła do Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej i znajdzie się w gronie naszych firm członkowskich, wzbogacając naszą organizację o swoje doświadczenia. Z radością przyjęliśmy również informację o tym, iż Polcolorit S.A. zamierza w najbliższym czasie przejąć jedną z tamtejszych firm i rozpocząć produkcję płytek. Cieszy nas to tym bardziej, że jest inwestycją w środki produkcji, a co za tym idzie w rozwój technologii i w zwiększenie zatrudnienia na Ukrainie. Warto również podkreślić że Polcolorit S.A. jest kolejną Polską firmą, która przyczynia się do rozwoju polsko – ukraińskich stosunków gospodarczych. Życzę firmie wielu sukcesów na rynku ukraińskim, dalszego rozwoju i przede wszystkim utrzymywania obecnego wizjonerskiego sposobu zarządzania – powiedziała Natalia Suchowiejewa, Wiceprezes PUIG.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA